Робота з обдарованими учнями

Робота з обдарованими учнями

13 березня на базі Сумської гімназія №1 відбувся семінар-нарада з питань роботи з обдарованою учнівською молоддю. Захід організований управлінням освіти і науки Сумської ОДА, Сумським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти та Сумською гімназією №1 для працівників відділів освіти міст та районів Сумської області, директорів закладів освіти нового типу. У семінарі взяли участь методист районного методичного кабінету Прилєпа Р.М. та директор Краснопільської гімназії Зінченко С.С.

Семінар-нараду відкрив заступник начальника управління освіти і науки Сумської ОДА Анатолій Васильович Тронь, з інформацією про перемоги та здобутки обдарованої учнівської молоді Сумщини за поточний навчальний рік.

У ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін команду Краснопільського району представляли учні Краснопільської гімназії, Краснопільської, Угроїдської, Хмелівської ЗОШ І-ІІІ ст., Ряснянського, Мезенівського НВК, всього 24 учні, із них 10(42%) стали переможцями.

Після презентації Сумської гімназії №1 учасники почали роботу в секціях. Про співробітництво навчальних закладів Сумської області з Інститутом обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України та аспекти роботи з обдарованою молоддю в 2014 році йшлося у доповіді Ірини Віталіївни Удовиченко, проректора з науково-педагогічної роботи Сумського ОІППО та провідного спеціаліста відділу дошкільної, загальної, середньої, позашкільної освіти та інтернатних закладів управління освіти і науки Сумської ОДА Лариси Миколаївни Павловської.

Під час підбиття підсумків учасники семінару зробили загальний висновок про позитивність та практичне значення семінарів такого типу, коли теоретичне підґрунтя роботи з обдарованою молоддю можна одночасно розглянути в практичній діяльності.

Відправте коментарій on "Робота з обдарованими учнями"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*