«Різдвяний передзвін»

«Різдвяний передзвін»

21 грудня 2017 року відбулося обласне новорічне свято «Різдвяний передзвін». Це свято є підсумком діяльності вихованців і педагогів дитячих художніх колективів, активістів краєзнавчого руху, юних дослідників, майстрів народних ремесел, активних учасників природоохоронних акцій закладів позашкільної освіти.

У межах свята відбувся обласний форум патріотичних справ дітей та учнівської молоді. Його учасники зібралися в обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, щоб презентувати результати навчально-пізнавальної, похідної, дослідницько-експериментальної роботи за завданнями обласного соціально-освітнього національно-патріотичного проекту «Голос крові: ми – Українці!».

Майже 300 дітей долучилися до участі в майстер-класах, інтерактивних іграх, захистів-презентацій. Краснопільський район представляли Петрова Ірина (Хмелівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Майоров Сергій (Чернеччинський НВК), Косик Катерина (ЦДЮТ), Коляда Діана (Славгородська ЗОШ І-ІІІ ст.).

Яскравим новорічним подарунком для учасників свята стала концертна програма в Палаці культури «Хімік» за участю кращих дитячих творчих колективів закладів позашкільної освіти області.

Бажаємо новорічного настрою, веселих канікул активним талановитим дітям Сумщини!

За матеріалами сайту http://ocpo.sumy.ua

«Різдвяний передзвін» «Різдвяний передзвін»

«Різдвяний передзвін»
«Різдвяний передзвін»
«Різдвяний передзвін»
«Різдвяний передзвін»
«Різдвяний передзвін»
«Різдвяний передзвін»

Відправте коментарій on "«Різдвяний передзвін»"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*