Реалізація нового Державного стандарту на уроках інформатики в початкових класах

Реалізація нового Державного стандарту на уроках інформатики в початкових класах

На базі Краснопільської гімназії відбувся семінар-практикум для вчителів початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів району, які викладають інформатику в 2-3 класах.

В роботі семінару-практикуму взяли участь класоводи з 12 навчальних закладів. Метою заходу передбачалось зорієнтувати вчителів початкової школи на методику формування у молодших школярів первинних навичок роботи за комп’ютером, розуміння ними сутності застосування комп’ютера та інформаційних технологій у відповідності до вимог нових державних стандартів.

Учасники семінару ознайомились з досвідом роботи учителя інформатики, старшого учителя Краснопільської гімназії Чехунової Любов Василівни, яка провела урок інформатики в 2 класі на високому методичному рівні згідно вимог державних стандартів початкової загальної освіти. Особливу зацікавленість під час спілкування виявили учасники семінару з питань формування інформаційно-комунікаційної та комунікативної компетентності учнів початкової школи. З задоволенням відвідали вчителі урок-практикум за темою «Всесвітнє павутиння», який запропонувала Любов Василівна.

В ході семінару-практикуму виступила керівник районного методоб’єднання вчителів початкових класів, які викладають інформатику. вчитель початкових класів, старший вчитель Мезенівського НВК Борщ Л.О. Учасники семінару отримали цінні матеріали для використання в роботі, запропоновані нею.

Відправте коментарій on "Реалізація нового Державного стандарту на уроках інформатики в початкових класах"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*