Районний семінар-практикум учителів природничого циклу

Районний семінар-практикум учителів природничого циклуРайонний семінар-практикум учителів природничого циклу

Основним завданням сучасної освіти є розвиток особистості учнів, а не тільки передача знань.  Гуманізація навчання  передбачає  ціннісне відношення до особистісних проявів учнів.  Знання стали не метою, а способом розвитку особистості.

       В той же час спостерігається зниження зацікавленості учнів до вивчення природничих наук, що не може не турбувати вчителів, оскільки саме ці науки формують наукове сприйняття оточуючого світу та сприяють формуванню особистості.

Відповідно плану роботи районного методичного кабінету чергове засідання вчителів природничого циклу за темою «Використання активних методів навчання та інтерактивних технік на уроках» проведено  на базі Ряснянського НВК. Свої надбання з даної проблеми презентували вчитель географії Павлова Т.В.(6клас) та вчитель основ здоровя Веремієнко В.І.(8клас).

Успіх навчання багато в чому залежить не тільки від вибору ефективних методів і форм навчання в класі, а й від організації позакласної роботи з предмета. Систематично в закладі проводиться тиждень природничих наук.  Вчителями створена  методична скарбничка «Організація позакласної роботи з природничих наук».

Присутнім вчителям була запропонована участь в інтерактивних іграх «Еверест» та «Що?Де?Коли?».

Методист РМК Середа Н.І. ознайомила вчителів з підсумками проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії, а члени журі по перевірці олімпіадних  робіт Хімченко А.О., Павлова Т.В., Гнилокозова Л.Ф. зробили аналіз виконаних учнями робіт, наголосили на типових помилках.

Районний семінар-практикум учителів природничого циклу
Районний семінар-практикум учителів природничого циклу

Відправте коментарій on "Районний семінар-практикум учителів природничого циклу"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*