Районний семінар-практикум для класних керівників

Районний семінар-практикум для класних керівниківРайонний семінар-практикум для класних керівників

Одним із основних завдань  сучасної школи є формування у дітей загальнолюдських духовних цінностей та орієнтирів. Серед них доброта, любов до ближніх, повага до навколишніх.

Сьогодні стає очевидним, що будь-які порушення або відсутність культури поведінки, її моральних норм, негативно відбиваються на моральному та емоційному стані суспільства, його фізичному та психологічному здоров’ї.

Саме з цієї проблеми проведено семінар-практикум  за темою «Духовно-моральний розвиток учнів в умовах сучасної школи» на базі Грабовського НВК. На семінар запрошувались класні керівники та практичні психологи закладів загальної середньої освіти району.

Учасників семінару  директор закладу  Кривошей Н.В. ознайомила  з навчально-матеріальною базою предметних кабінетів та системою роботи  педагогічного колективу з морально-духовного виховання школярів.

Потім класні керівники відвідали урок  з християнської етики у 5 класі «Щедрість і гостинність як християнські чесноти», який провела Угнівенко Н.М.

Учні за допомогою вчительки, в ігровій формі, визначили тему, мету уроку.

З’ясовуючи, що таке гостинність та щедрість вчителька ефективно використала на уроці такі методи, як робота в групах, творчого мислення «Імпровізована сценка», які  активізували розумову діяльность учнів та  сприяли підвищенню в них інтересу до навчання.

Практичний психолог закладу Ушкалова В.М. організувала проведення квесту «Ми за життя», мета якого – актуалізація   знань про ВІЛ та СНІД . Всі учасники отримали вітамінні призи.

Районний семінар-практикум для класних керівників
Районний семінар-практикум для класних керівників

Відправте коментарій on "Районний семінар-практикум для класних керівників"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*