Районна учнівська краєзнавча конференція

Районна учнівська краєзнавча конференція

З метою виховання в дітей та підлітків любові до Батьківщини, готовності до захисту її честі, гідності, суверенітету, шанобливого ставлення до героїчного минулого і сьогодення 18 травня 2016р. на базі Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів краєзнавча конференція «В подорож по Краснопільщині» проводилась за темою «Герої сучасності серед нас» і присвячена воїнам, які воюють, воювали, полягли на сході України, захищаючи нашу землю.

Майже 23 роки Україна не знала війни. Наш народ пишався тим, що у буремні 90-і роки Україна відстояла свою незалежність, зберегла мир на своїй території, вирішувала багато проблем та поступово розвивалась. В нашому лексиконі не було слів, пов’язаних з війною, але з середини квітня 2014 року наша країна знаходиться в стані неоголошеної війни. Багато страждань випало на долю нашого народу за цей час, але він проявив свій незламний дух. Сьогодні на сході України йдуть військові дії, точаться криваві бої. Там вирішується доля й майбутнє України. Весь народ нашої держави об’єднався проти російського агресора. Це і герої – хлопці, що зі зброєю в руках захищають крихкий східний кордон нашої держави, лікарі які повертають поранених в АТО з того світу, волонтери на плечах яких тримається наша армія.

Навчальні заклади району не залишаються осторонь тих непростих подій, що відбуваються у нашій державі. Постійно проходять акції «Лист пораненому», «Лист – воїнам АТО». Учні написали тисячі листів, намалювали велику кількість малюнків, проводили ярмарки благодійності, на зібрані кошти придбавали все що потрібно воїнам АТО, збирали продукти харчування та передавали бійцям.

В продовж цього року учні навчальних закладів брали участь в акції «Дізнайся більше про випускників школи, які стали на захист східних кордонів України».

На конференцію кожен навчальний заклад готував презентації – звіти про своїх односельців, батьків – учасників АТО.

В конференції взяли участь начальник штабу забезпечення Краснопільського РВК Шубін С.В., голова громадської організації «Краснопілля» Лавриненко В.А. та учасники АТО із Угроїд, Миропілля, Краснопілля, Запсілля – Грачов С.Г., Роживець Є.В., ДеревицькийП.П., ОрдинецьЄ.В. Всіх присутніх привітали учні Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів – подарували номери художньої самодіяльності.

На конференції підведені підсумки районного етапу волонтерських організацій «Ветеран живе поруч».

Перше місце посіла волонтерська організація «Благовіст» Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор Яремчук А.І., координатор волонтерського руху Сидоренко В.М.);

ІІ місце посіли волонтерський загін «Турбота» Миропільського НВК (директор Гордієнко В.І., координатор волонтерського руху Дяченко Н.В.) та волонтерський загін «Нове покоління» Малорибицького НВК (директор Рагулін М.Ф., координатор волонтерського руху Змисля І.В.).

ІІІ місце журі присудило волонтерському загону Чернеччинського НВК (директор Лесь С.М., координатор волонтерського руху Чоботок Г.І.), волонтерському загону «Турбота» Мезенівського НВК (директор Макаренко В.М., координатор волонтерського руху Голубенко Н.С.) та волонтерському загону «Милосердя» Порозчанської ЗОШ І-ІІ ступенів (директор Міронова М.М., координатор волонтерського руху Клюєва Л.П.).

Переможці нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської районної державної адміністрації, а робота волонтерів Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів направлена для участі в обласному етапі конкурсу волонтерських організацій «Ветеран живе поруч».

Районна учнівська краєзнавча конференція Районна учнівська краєзнавча конференція

Районна учнівська краєзнавча конференція
Районна учнівська краєзнавча конференція
Районна учнівська краєзнавча конференція
Районна учнівська краєзнавча конференція
Районна учнівська краєзнавча конференція
Районна учнівська краєзнавча конференція

Відправте коментарій on "Районна учнівська краєзнавча конференція"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*