Продовження районних сільських спортивних ігр 2018

Продовження районних сільських спортивних ігр 2018Продовження районних сільських спортивних ігр 2018

8 грудня 2018 року відбулося продовження районних сільських спортивних ігор у спортивній залі Краснопільського РПК. В змаганнях прийняли участь 4 команди: смт. Угроїди, с. Покровка, с. Мезенівка та с. Великий Бобрик. Команди змагались в 4 видах спорту: шашки, міні-футбол, перетягування канату та армспорт.

       В змаганнях з шашок серед чоловіків перемога була за с. Мезенівка, друге місце зайняла команда с. Покровка, третє – смт. Угроїди. Серед жінок перемогу отримала учасниця з с. Мезенівка. У міні-футболі та у перетягуванні канату перемогу здобула команда с. Мезенівка. Друге місце з футболу дісталось с. Великий Бобрик, третє – с. Покровка. За перетягування канату друге місце зайняла команда смт. Угроїди, третє – с. Великий Бобрик. За перемогу у армспорті змагались двоє учасників з с. Угроїди (І місце) та с. Мезенівка (ІІ місце).

       За загальнокомандним результатом команда с. Мезенівка отримала найбільшу кількість очок та здобула перемогу. Друге місце дісталось команді смт. Угроїди, третє – с. Великий Бобрик.

Продовження районних сільських спортивних ігр 2018
Продовження районних сільських спортивних ігр 2018

Відправте коментарій on "Продовження районних сільських спортивних ігр 2018"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*