Про організацію навчального процесу в закладах освіти району на період карантину з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19

Карантин

З 12 березня 2020 року в Україні запроваджено тритижневий карантин з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 для всіх закладів освіти. Терміни карантину можуть змінитися в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні. На сайтах закладів освіти розміщено інформацію щодо заходів запобігання поширення хвороби, проявів хвороби та дій у випадку захворювання. З метою виконання навчальних планів  заклади освіти району організовують навчальний процес шляхом дистанційного навчання та самостійної роботи учнів. На сайтах закладів освіти розміщені завдання для учнів відповідно розкладу проведення занять та календарного планування, терміни їх виконання, а також шляхи спілкування учнів із вчителями.

Відправте коментарій on "Про організацію навчального процесу в закладах освіти району на період карантину з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*