Презентовано проект Програми розвитку дитячо-юнацького футболу в Краснопільському районі на 2013-2015 роки

Презентовано проект Програми розвитку дитячо-юнацького футболу в Краснопільському районі на 2013-2015 роки

1 червня 2013 року  у малому залі районного палацу культури відбулася презентація проекту Програми  розвитку  дитячо-юнацького футболу в Краснопільському районі на 2013-2015 роки.

«Метою програми є розвиток масового дитячо-юнацького футболу та поліпшення здоров’я дітей та підлітків. За допомогою футболу ми хочемо відвернути дітей від надмірного захоплення комп’ютером і телевізором, допомогти їм більше бувати на свіжому повітрі», – зазначив під час презентації проекту Програми голова Краснопільської районної державної адміністрації Кідіменко П.П.

Проект Програми презентував для присутніх голів сіл та селищ, директорів шкіл, вчителів фізичної культури, тренерів та активістів начальник відділу освіти, молоді та спорту Матлахов І.М. Він чітко сформував структуру Програми, поставив конкретні завдання для кожного з виконавців: побудувати цілісну систему дитячо-юнацького футболу, створити сучасну інфраструктуру футболу, підвищити кваліфікації тренерів, впровадити сучасні методики тренування та популяризувати футбол.

Програма передбачає введення третього уроку фізкультури в загальноосвітніх школах району, їх методичний супровід тренерами ДЮСШ, стимулювання вчителів фізкультури та тренерів, розвиток дитячого вуличного футболу,  будівництво та підготовку основ для майданчиків зі штучним покриттям, облаштування футбольних полів, забезпечення дитячо-юнацьких команд футбольною формою та інвентарем, збільшення кількості змагань.

Відправте коментарій on "Презентовано проект Програми розвитку дитячо-юнацького футболу в Краснопільському районі на 2013-2015 роки"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*