Працьовиті, старанні та наполегливі – достойні слави і пошани

Працьовиті, старанні та наполегливі – достойні слави і пошани

Під своїм дахом Краснопільська районна державна адміністрація зібрала переможців районних, обласних і Всеукраїнських олімпіад, конкурсів та спортивних змагань та їх педагогів з усього району. 13 травня відбулося свято відзначення найкращих як підсумок праці, яка приносить плоди пізнання, розуму, терпіння і наполегливості. Відбулося вручення стипендій голови районної державної адміністрації обдарованим учням-переможцям олімпіад, турнірів, конкурсів, спортивних змагань, нагородження найкращих учнів району, які стали переможцями ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та вчителів, що їх підготували. Відзначення запроваджується з метою створення умов для виховання інтелектуальної та творчої особистості, підтримки обдарованих дітей та стимулювання їх на досягнення високих результатів.

Вітаючи талановитих учнів, голова райдержадміністрації Юрій Анатолійович Яремчук наголосив, що ця стипендія є формою визнання і поваги з боку адміністрації до своїх юних громадян, які прославляють свій рідний край на Всеукраїнських та Міжнародних змаганнях у галузях науки, культури та спорту, заявляючи про себе і Краснопілля на всю країну. – Я був би щасливий, аби кожного року в нашому районі таких обдарованих дітей ставало все більше. І щоб у районному бюджеті зростала частка видатків на відзначення їхніх заслуг, досягнутих неймовірною працею та зусиллями над собою. Адже кожен ваш успіх – це успіх громади, – наголосив Юрій Анатолійович.

А також подякував вчителям та батькам, які виховали та дали шлях у життя таким талановитим дітям. Зі свого боку голова пообіцяв, що й надалі на Краснопільщині лишатиметься традиція відзначення обдарованих учнів такими стипендіями (які видаються на рік).

Стипендії голови районної державної адміністрації отримали: Акименко Владислав Валерійович, Галеженко Валерія Геннадіївна, Мигаль Марина Володимирівна з Краснопільської гімназії, Савченко Станіслав Віталійович, Сало Олександр Вікторович з Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., Афанасьєв Станіслав Васильович з Самотоївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., Колесник Надія Сергіївна з Великобобрицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., Силенко Наталія Володимирівна з Ряснянського навчально-виховного комплексу, Фоменко Тетяна Миколаївна з Миропільського навчально-виховного комплексу, Курило Євгенія Вікторівна з Запсільського навчально-виховного комплексу       , Клюєв Володимир Володимирович з Порозчанської загальноосвітньої школа І-ІІ ст.

Учениця Миропільського НВК Фоменко Таня, яка своїми знаннями виборола право на отримання іменної стипендії, подякувала владі за те, що підтримує талановитих дітей, які прославляють свій рідний район, даруючи віру в майбутнє Краснопільщини та української нації загалом.

Важливий напрямок роботи з обдарованими дітьми є підготовка та їх участь у Всеукраїнських олімпіадах. Олімпіади сприяють розвитку пізнавального інтересу школярів, підвищують престиж науки, допомагають обрати майбутню професію і виявляють найбільш обдарованих і талановитих учнів. Переможцями ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2015 році є Акименко Владислав, Галеженко Валерія з Краснопільської гімназії, Сало Олександр та Горецька Лілія з Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., Рожкова Марина з Ряснянського навчально-виховного комплексу, Корощенко Тетяна з Угроїдської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст, вони отримали дипломи переможців.

У ході урочистостей талановиті педагоги, які підготували переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін: Гудименко Раїса Григорівна, учитель української мови та літератури Ряснянського НВК, Гула Інна Вікторівна, учитель української мови та літератури, Білоус Наталія Іванівна, учитель історії, з Краснопільської гімназії, Лебеденко Лідія Василівна, учитель біології, Манжула Ольга Іванівна, учитель географії, з Краснопільської ЗОШ, Голованьов Олександр Сергійович, учитель інформатики Угроїдської ЗОШ були відзначені подяками директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

Відправте коментарій on "Працьовиті, старанні та наполегливі – достойні слави і пошани"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*