Поспішайте творити добро!

Поспішайте творити добро!

«З УСІХ НАУК, ЯКІ МАЄ ЗНАТИ
ЛЮДИНА, НАЙВАЖЛИВІШОЮ Є
НАУКА ПРО ТЕ, ЯК ЖИТИ,
РОБЛЯЧИ ЯКОМОГА МЕНШЕ ЗЛА
І ЯКОМОГА БІЛЬШЕ ДОБРА»
Л.ТОЛСТОЙ

       Добро починається з любові. Людина, яка здатна любити навколишній світ, ніколи не скоїть злочину, не скривдить іншого. Творити добро можна тільки з душею, сповненою любов’ю. Доброта й гідність, щирість та вміння розділити чужий біль , вчасно підтримати один-одного у важку хвилину – ці чесноти завжди були притаманні українському народу.

Крок за кроком, все далі і далі
Відліковує сторінки наше життя
Чого варті ми без добра і моралі
Без любові – найціннішого почуття?

       Милосердя, добропорядність… Ми часто чуємо ці слова і навіть часто вживаємо їх у мовленні, іноді не відчуваючи всю глибину їхнього змісту. Якщо замислитись, то можна сказати, що вони означають безцінні риси характеру, стан душі, певний комплекс реакцій, психологічний підхід не тільки до людей, які потребують допомоги, а до всього живого, що нас оточує. Милосердна людина не залишається байдужою до чужого горя, вона обов’язково допоможе чи добрим словом, чи матеріально. На безкорисні вчинки, звичайно, здатні не всі, але саме такі вчинки збагачують нашу духовну скарбницю і розцвічують сіру буденність стражденної душі.!

Як виховати ці риси характеру! Звідки беруться жорстокість і насилля?! Чи можна зробити світ щасливим? Складні питання! Так, нелегкі… Але, якщо кожен із нас щохвилини буде прагнути творити добро чи то вдома, чи на робочому місці, у спілкуванні з навколишнім світом , впевнена – світ перестане бути таким жорстоким. Не тільки словом, а конкретними справами підтверджує свою небайдужість до цієї проблеми колектив Краснопільської гімназії. Так, разом, дорослі і діти взяли участь у соціальному проекті «Творимо культуру миру разом», реалізований у листопаді-грудні минулого року, спрямований на формування демократичної культури юного покоління,сприяння психосоціальній підтримці учнів, які постраждали внаслідок військового конфлікту в Україні.

У проекті взяли участь старшокласники – члени учнівського самоврядування.

У представленому відеоролику діти під керівництвом педагога – організатора В.М. Ушкалової за підтримки заступника директора з навчально-виховної роботи Л.М. Хомічової відобразили у спільні роботі низку суспільно-корисних справ (флешмоби, акції, зустрічі з учасниками АТО тощо).

Дуже важливо, щоб на шляху до нових злетів і перемог ми не руйнували , а будували, творили, сіяли в людських серцях Віру, Надію і Любов, прагнули до порозуміннях і злагоди в ім’я Миру на Землі.

Поспішайте творити добро!
Поспішайте творити добро!

Відправте коментарій on "Поспішайте творити добро!"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*