Першість району з волейболу

Першість району з волейболу

Відповідно до положення про проведення першості Краснопільського району з волейболу у січні-лютому 2014 року були проведені районні змагання.

Усього в змаганнях першості взяли участь: 5 команд Самотоївської, Чернеччинської, Великобобрицької, Ряснянської та Грабовської сільських рад.

15 лютого  відбувся фінал першості, в якому взяли участь три найсильніші команди Краснопільського району – Грабовської, Великобобрицької та Ряснянської сільських рад. У запеклій фінальній грі між Великобобрицькою та Грабовською командами перемогу одержала команда Грабовської сільської ради. Призери були нагороджені медалями та грамотами відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської районної державної адміністрації, команда-переможець першості Краснопільського району Грабовська сільська рада отримала кубок.

Активно вболівають за розвиток фізичної культури та спорту серед молоді та своїх односельців сільські голови Стадніченко В.І., Степанов В.В., Кащенко В.І., Перерва І.М., Рагулін І.Ф. та місцеві вчителі фізичного виховання, про це свідчить постійна участь команд цих сільських рад у районних спортивних заходах.

Відправте коментарій on "Першість району з волейболу"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*