Змагання держслужбовців

Два дні поспіль 8 та 9 вересня 2020 року на базі спортивного комплексу Сумського державного університету проходив ІІ етап Всеукраїнської спартакіади серед державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування в якому приймало участь 10 команд. Цього року Краснопільщину представляла збірна команда державних службовців Краснопільського району та посадових осіб місцевого самоврядування Краснопільської селищної ради.

Учасники змагалися з п’яти видів спорту – футзал, волейбол, теніс настільний (чоловіки, жінки), шашки (чоловіки, жінки), шахи (чоловіки, жінки). У змаганнях з настільного тенісу нашу команду представляли Даничьчик Ігор та Ткаченко Тамара, які зайняли 6 місце в загальнокомандному заліку. У змаганнях з шахів честь нашої команди відстоювали Чичикало Олег та Придатко Оксана, яка вкотре підтвердила статус «чемпіонки» області та отримала золоту медаль у даному виді. Загальнокомандне місце з шахів – 4. У змаганнях з шашок приймали участь та гідно представили Краснопільщину – Сіренко Руслан (І місце) та Придатко Оксана (ІІ місце), які в підсумку посіли І загальнокомандне місце.

В командних видах спорту зазвичай панує більший вир емоцій, жага до перемоги та шалена підтримка вболівальників. Змагання з фут залу та волейболу виявилися неймовірно захоплюючими та інтрига трималася до останньої секунди матчів. У фіналі змагань з фут залу, у захоплюючій серії післяматчевих пенальті наші хлопці здобули Кубок переможців, обігравши команду Дубов’язівської ОТГ. У змаганнях з волейболу наша команда зайняла почесне 4 місце. У складі команди з фут залу були: Петров Андрій, Горіченко Олександр, Яремчук Юрій, Стрибак Олександр, Кузін Олександр, Корнієнко Юрій; у волейболі: Петров Андрій, Горіченко Олександр, Стрибак Олександр, Кузін Олександр, Кононова Ірина, Матлахов Іван, Дубляк Валерій, Дубляк Ангеліна, Корнієнко Юрій.

За результатами двох днів збірна команда державних службовців Краснопільського району та посадових осіб місцевого самоврядування Краснопільської ОТГ вибороли І загальнокомандне місце та були нагороджені Кубком та почесною грамотою. За підсумками проведених змагань організаторами заходу сформована збірна команда, яка буде представляти Сумську область на ІІІ етапі Всеукраїнської спартакіади серед державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, яка відбудеться 21-25 вересня 2020 року в місті Ужгород, де неодмінно будуть і наші представники. Вкотре у змаганнях різного рівня та видів ми довели, що Краснопільщина – спортивна!

Відправте коментарій on "Переможці обласного етапу Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування"