ОСВІТНІМ ЗАКЛАДАМ КРАСНОПІЛЬЩИНИ – НОВІ ДЕРЖАВНІ СТАНДАРТИ

ОСВІТНІМ ЗАКЛАДАМ КРАСНОПІЛЬЩИНИ - НОВІ ДЕРЖАВНІ СТАНДАРТИ

16 липня 2013 року в управлінні освіти і науки Сумської облдержадміністрації пройшла співбесіда керівництва управління з робочою групою відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської райдержадміністрації з питань реалізації соціальних ініціатив Президента України та впровадження нових стандартів початкової та базової середньої освіти.

Обговорена реальність створення 101 додаткового місця в дошкільних начальних закладах. Це відкриття двох груп в Осоївському НВК та Великобобрицькому ДНЗ, збільшення площі групових осередків у Мезенівському НВК (5 місць), Малорибицькому НВК (12 місць), Грабовському НВК (11 місць), Сіннівському НВК (10 місць), Чернеччинському НВК (10 місць), Миропільському НВК (6 місць), Ряснянському НВК (12 місць). При цьому зменшиться кількість дошкільнят на 100 місць з 123 до 111 дітей та збільшиться охоплення дітей дошкільною освітою з 69,7%  до  72%. Президент України В.Ф. Янукович ставить завдання до 2015 року охопити дошкільною освітою 85% дітей дошкільного віку. Важливе значення для розвитку дітей, зміцнення їх здоров’я матиме створення на базі Краснопільського НВК Центру розвитку дитини та організація на базі дошкільних навчальних закладів у липні-серпні 2013 року літніх таборів оздоровлення та відпочинку дошкільнят.

Проаналізовано хід підготовки до впровадження в навчальних закладах району нових Державних стандартів початкової та базової середньої освіти, зокрема, кадрове забезпечення викладання інформатики та іноземної мови в 2-х класах, другої іноземної або російської мови 5-х класах, проходження педагогами курсової перепідготовки, забезпечення підручниками та зошитами з друкованою основою.

Розглянуто стан підключення загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів району до Єдиної державної електронної бази освіти, запровадження третього уроку фізичної культури – уроку футболу у 66 класах для 503 дітей, облаштування внутрішніх санвузлів у 7 загальноосвітніх закладах району (Порозчанській та Покровській ЗОШ І-ІІ ступенів, Глибнянській ЗОШ І ступеня, Мезенівському, Грабовському, Запсільському НВК та Краснопільській гімназії), охоплення 70% дітей позашкільною освітою, зокрема, шляхом створення пересувного позашкільного закладу.

З обговорених питань начальник управління освіти і науки Сумської облдержадміністрації Пєсоцька І.О. дала відповідні протокольні доручення.

Відправте коментарій on "ОСВІТНІМ ЗАКЛАДАМ КРАСНОПІЛЬЩИНИ – НОВІ ДЕРЖАВНІ СТАНДАРТИ"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*