Обласний семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи.

Обласний семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи.

24 квітня 2013 року на базі Славгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся обласний семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи з теми: «Моніторинг управлінської діяльності та якості освіти в загальноосвітньому навчальному закладі». У роботі семінару взяли участь старший викладач кафедри державного управління та педагогічного менеджменту Сумського ОІППО В.В. Перлик, яка ознайомила учасників семінару з впровадженням моніторингових технологій в управлінську діяльність та завідувач навчально-методичного відділу моніторингу якості освіти Сумського ОІППО Н.В. Сагалаєва, яка висвітлила питання про моніторинг як засіб управління якістю освіти.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської райдержадміністрації Матлахов І.М. ознайомив учасників зібрання з основними пріоритетами розвитку освіти Краснопільщини, а директор Славгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів Муквич В.І. та її заступник Загоскіна Л.О. – із діяльністю навчального закладу.

Заступники директорів навчальних закладів району Кравченко С.М., Полив’яна Н.С., Колісник Л.І., Мальцева Т.Ф., Жиленко С.П., Подшивалов В.М., поділилися досвідом з проведення моніторингових досліджень якості освіти у своїх навчальних закладах.

Завідувач райметодкабінету Наріжний В.М. ознайомив учасників зібрання з результатами моніторингових досліджень управлінської діяльності заступників директорів з навчально-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів району.

Відправте коментарій on "Обласний семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи."

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*