Обласний конкурс вокалістів «Співуча Веселка»

Обласний конкурс вокалістів «Співуча Веселка»
Народна пісня, дума чи романс  
У душу ллється і заполоняє.  
Та заворожує, чаклує нас,  
І в саме серце раптом проникає.  
Сльоза накотиться, не зупинить…  
Десь винирне з душі неждано.  
Услід за піснею душа летить…  
А серце рветься невблаганно…  

Кажуть: пісня і мова — то душа народу. Мабуть, жодна подія не відбулася і не відбудеться без щирої  пісні. Вона несе в собі й любов, і сум, і ніжність, і втіху. Пісня лунає тоді, коли хочеться показати свої почуття або настрій.

З піснею  радість — подвійна радість, а горе — половина горя. Пісня зворушує, допомагає запам’ятати різні події.

З метою широкої пропаганди серед дітей і молоді кращих зразків народної та сучасної української естрадної пісні,  виявлення і підтримки обдарованої учнівської молоді в напрямку вокального мистецтва 29 березня   в Сумському державному університеті  було проведено VIІ обласний конкурс юних вокалістів «Співуча веселка», який  проходив у межах Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси». На конкурс завітали учасники з усіх районів Сумщини.

Конкурс проводився у трьох вікових групах – молодшій, середній та старшій  за двома рівнями виконавської майстерності: вищим та основним.

Честь нашого району захищали:  у молодшій віковій категорії –  Давиденко Маргарита,  учениця 2 А класу Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник  Кулик О.О.);  у середній  віковій категорії –  Святобатько Вадим , учень 8 класу Самотоївської ЗОШ І- ІІІ ступенів (керівник  Сіробаба О.О.);  у старшій віковій категорії  – Косенко Надія, учениця 11 класу Великобобрицької ЗОШ  І –ІІІ ступенів  ( керівник Ткаченко Т.О.).

Чарівні звуки  різножанрових пісень  лунали з вуст  конкурсантів особливо піднесено й неповторно. Багато пісень супроводжувалися вокально-хореографічними композиціями. Вражаючим було акапельне виконання народних пісень. Тремтливими звуками відбивалася мелодія в душах глядачів, які гаряче підтримували юних вокалістів, цінуючи їх уміння і старання.

Журі оцінювало «роботу» виконавців за рівнем вокалу, але важливими критеріями були також сценічна майстерність і костюми. І слід віддати належне –  вражаючим було розмаїття українських вишиванок, елегантних костюмів.

Прозвучав останній акорд, визначено переможців і призерів відібрано   кращих із кращих на перше, друге й третє місця.

Представники нашого району отримали дипломи учасників конкурсу. Бажаємо ус­пі­хів на­шим  зем­лякам, ніколи не зупинятися на досягнутому, нехай їхній талант завжди знайде шлях до успіху, а пісня, народжена від рідної землі, сонця та вітру,  ніколи  не згасне в їхніх душах.

Відправте коментарій on "Обласний конкурс вокалістів «Співуча Веселка»"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*