Новий шкільний автобус для району

Новий шкільний автобус для району

11 липня цього року Краснопільський район отримав 1 шкільний автобус для безпечного, регулярного та безкоштовного перевезення учнів та педагогів за Державною цільовою соціальною програмою «Шкільний автобус».  Урочисте вручення автобуса відбувалося в м. Суми на площі Незалежності, де брала участь делегація від Краснопільського району в складі начальника відділу освіти, молоді та спорту Матлахова І.М., директора Миропільського НВК Гордієнка В.І., учнів та супроводжуючих.  Згідно попереднього розподілу даний автобус буде здійснювати підвезення учнів на навчання до Миропільського НВК та в зворотньому напрямку.

«До цього часу підвезення учнів частково здійснювалось автобусом Миропільського МНВК, який підвозив учнів із найближчих населених пунктів, а з дальніх – діти доїжджали рейсовим транспортом. Із отриманням шкільного автобусу, всі учні Миропільського НВК, які проживають за межею пішохідної доступності, будуть забезпечені регулярним безкоштовним підвезенням», – запевнив директор Миропільського НВК Гордієнко В.І.

«Ми вдячні Міністерству освіти і науки України, особисто міністру та всім, хто причетний до цієї важливої події. Мої діти раніше тяжко добиралися до школи та назад додому: коли – рейсовим транспортом, інколи – попутним транспортом. Із отриманням шкільного автобуса  для Миропільського НВК я буду набагато спокійніша за своїх дітей, які навчаються в цьому закладі і щоденно повинні доїжджати до місця навчання», – повідомила багатодітна мати Тазіахметова Т.І.

Відправте коментарій on "Новий шкільний автобус для району"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*