Нехай квітує дерево родинне

Нехай квітує дерево родинне

Кожна цивілізована держава дбає про своє майбутнє. Фундамент цього майбутнього закладається у вихованні її наймолодших громадян – гнучких пагінців, зростання яких залежить від умов, забезпечених для їхнього життя, виховання та розвитку. Сучасність вимагає переосмислення життєвих орієнтирів та підіймає цінність сім’ї на вищий щабель. Саме з усвідомлення сімейних моральних цінностей розпочинається становлення особистості.

Відновлення родоводу, збереження сімейної історії та традицій, зміцнення сімейних стосунків є провідною ідеєю проведення районного етапу обласного конкурсу дерев-родоводів «Нехай квітує дерево родинне». Цей конкурс проходив у рамках реалізації соціально-освітнього національно-патріотичного проекту «Голос крові: ми – Українці!».

Цього року на конкурс було представлено роботи 9 навчальних закладів району – Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ст. (родина Жук), Краснопільської гімназії (родина Таратун), Славгородської ЗОШ І-ІІІ ст. ( родина Борщ ), Сіннівського НВК (родина Білоус), Ряснянського НВК (родина Маринич), Осоївського НВК (родина Загорулько), Тур’янського НВК (родина Кобушко), В.Бобрицької ЗОШ І-ІІІ ст. (родина Гарбарчук), Мезеніського НВК( родина Шабельник).

Роботи переможців районного етапу конкурсу направлені для участі в обласному – родини Жук, родини Борщ, родини Загорулько.

Хочеться, щоб участь у цьому конкурсі і проекті зміцнила та зблизила родини, подарувала радість справжніх відкриттів, започаткувала для багатьох родин нові традиції.

Вивчати свій родовід – захоплюючий процес. Не відкладайте цю важливу справу на потім, адже хто не знає свого минулого, не знає своїх предків – той не має майбутнього.

Нехай квітує дерево родинне Нехай квітує дерево родинне

Нехай квітує дерево родинне
Нехай квітує дерево родинне
Нехай квітує дерево родинне
Нехай квітує дерево родинне
Нехай квітує дерево родинне
Нехай квітує дерево родинне

Відправте коментарій on "Нехай квітує дерево родинне"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*