«Нехай квітує дерево родинне»

Нехай квітує дерево родинне

Сьогодні у часи великих змін в українському суспільстві так важливо усвідомити кожному з нас своє місце у системі «я – родина – рід – народ». Адже від роду до народу, нації – такий природний шлях розвитку особистості, формування її гуманістичної суті, патріотичної спрямованості, національної самосвідомості й повноцінності, громадянської зрілості.

Згідно плану роботи відділу освіти, молоді та спорту, відповідно до Положення про соціально-освітній національно-патріотичний проект  «Голос крові: ми – Українці!»,  з метою підвищення ролі родини в духовному, естетичному та національно-патріотичному вихованні дітей, розвитку народної культури, родинної творчості, вивчення історії роду, збереження його традицій проведено відбірковий етап (заочного) обласного конкурсу дерев-родоводів “Нехай «квітує дерево родинне», в якому взяли участь родини учнів із Мезенівського, Ряснянського, Грабовського НВК, Славгородської ЗОШ І-ІІІст., Покровської ЗОШ І-ІІст.

Нехай квітує дерево родинне

 Учні досліджували історію своїх родин, родинні гілки в різних поколіннях, презентували в своїх закладах “Родинні дерева”.

В своїй роботі Ігнатенко Дар’я (Ряснянський НВК) відмітила, що «досліджувати своє коріння – виявилось дуже захоплюючим заняттям. Я дізналася багато нового і цікавого про своїх родичів. Спілкуючись з тими, хто ще поруч і памятає тих, кого вже нема, я відкрила для себе таємниці походження нашого роду. Все це надихає мене продовжувати досліджувати свій родовід».

 Побажаємо юним дослідникам натхнення у подальшій пошуковій роботі з вивчення історії роду та збереженні сімейних традицій

Нехай квітує дерево родинне
Нехай квітує дерево родинне
Нехай квітує дерево родинне
Нехай квітує дерево родинне

Відправте коментарій on "«Нехай квітує дерево родинне»"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*