НЕ ПОРУШУЙТЕ НАШІ ПРАВА

НЕ ПОРУШУЙТЕ НАШІ ПРАВА

На виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» протягом тижня з 17 по 20 грудня 2013 року у районі проводився тиждень захисту прав дитини. З метою підвищення загального рівня правової культури, виховання в учнів поваги до закону і прав дитини, було проведено ряд заходів  присвячених даній тематиці. В цей період у загальноосвітніх закладах  відбулись:

  • загальношкільні лінійки «Права та обов’язки учнів»;
  • виховні години: «Правила для учнів – закон шкільного життя», «Я маю право», «Права людини», «Всі люди народжуються вільними», «Життя людини-найвища цінність», «Прав без обов’язків не буває», «Основні проблеми прав дитини в сучасному світі», «Правила в твоєму житті»;
  • години спілкування: «Конвенція про права дитини», «Мої права», «Знай свої права, дитино», «Свідомість і право», «Права дітей на різних континентах», «Наші права – щасливе дитинство», «Права, свободи та обов’язки неповнолітніх в Україні», «Правила в суспільстві»;
  • тематичні бесіди: «Захист прав дитини в Україні», «Права дитини», «Адміністративні обов’язки»;
  • вікторини: «Мої права», «Чи знаєш ти закон?», «Ти і твої права», «Суєта навколо Феміди», «Мій основний закон».

В бібліотеках навчальних закладів організовані тематичні виставки науково-публіцистичної літератури: «Про права дитини», «Не порушуйте наші права», «Я і закон», «Правова освіта», «Найвидатніші пам’ятки правової культури України».

20 грудня 2013 року, в  рамках тижня захисту прав дітей, у  Краснопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів  була проведена виставка робіт учнів відповідної тематики.  Дітям  було запропоновано намалювати малюнки, написати твір чи вірш, зробити аплікацію.

Діти взяли активну участь та запропонували своє бачення прав, їх захисту, проявили обізнаність нормативних актів, що  закріплюють права дитини в Україні, в деяких малюнках можна було побачити яке покарання чекає на тих, хто недотримується цих актів. Своєю участю вони  показали, що їх турбують та  цікавлять питання порушення  та захисту  прав дитини.

Підводячи підсумки тижня та переглядаючи виставку  заступник голови Краснопільської районної державної адміністрації Віктор ПОБІДИНСЬКИЙ відмітив: «Бачу, що всі  учасники виставки продемонстрували належні правові знання, проявили активність та зацікавленість. Маю надію, що в  результаті  проведення  тижня всі учні  поповнили свої знання з прав дитини, бо  без цього ні про який гармонійний розвиток особистості не можна говорити. Права можуть допомогти тільки в тому разі, коли ти їх знаєш».

Відправте коментарій on "НЕ ПОРУШУЙТЕ НАШІ ПРАВА"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*