«Моральний вчинок» – це конкурс, що примножує добро

Моральний вчинок

З метою  популяризації духовних і моральних надбань, сприяння формуванню громадянської позиції, високих моральних цінностей, почуття любові до України  в квітні 2020 року серед школярів закладів загальної середньої освіти району проведено відбірковий етап щорічного Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок».  Конкурс проводився в дистанційному форматі.

У конкурсі взяли участь 28 учнів  із 3 закладів освіти Краснопільського району — Мезенівського, Грабовського НВК, Славгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

За Положенням у конкурсі можуть брати участь учні  таких вікових груп: учні 1–4 класів; учні 5–8 класів; учні 9–11 класів. В цьому році в конкурсі взяли участь представники  І вікової категорії(учні 1-4 класів).

Для участі в Конкурсі учасники  обрали соціальний напрям та у довільній формі підготували  творчі звіти своєї діяльності. Теми творчих звітів, над якими працювали учні, розповідають  про проведені добрі діла –  «Коли маеш любов у серці – допомагати іншим легко» (Славгородська ЗОШ І-ІІІ ступенів), «Вони захищають Україну»(Мезенівський НВК), «Герої сучасності – серед нас»(Грабовський НВК). Конкурс «Моральний вчинок» показав глибини активної життєвої позиції, людяності і милосердя, що притаманні нашому суспільству. Як і в попередні роки, він продемонстрував, як супроводжують у добрих справах дітей мудрі дорослі, як вводять їх у світ, скеровуючи на любов, повагу та взаємну підтримку.

Відправте коментарій on "«Моральний вчинок» – це конкурс, що примножує добро"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*