«Ми – за здоровий спосіб життя»

«Ми – за здоровий спосіб життя»

Нещодавно на базі Сумського Державного Університету відбувся обласний етап VІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я».

У фестивалі-конкурсі взяли участь 18 команд загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів області. Представником від Краснопільського району, виборовши І місце на районному етапі, стала команда «Healthy» (керівник Бубель С.В.) у складі учнів Угроїдської ЗОШ І-ІІІ ст..

Виступи команд були спрямовані на популяризацію, пропаганду та роз’яснення серед молоді переваг здорового способу життя, формування безпечної поведінки, збереження власного здоров’я та здоров’я інших. Композиції поєднували різні жанри, стилі і напрями мистецтва, зокрема художнього читання, хореографії, музики, вокалу.

На підставі висновків оргкомітету та журі фестивалю-конкурсу були визначені переможці. Команда Угроїдської школи,отримавши грамоту за участь, з гідним результатом увійшла у п’ятірку кращих.

Всі учасники були задоволені зарядом позитиву, новими враженнями та знайомствами, а також, набули безцінного досвіду, який неодмінно знадобиться у майбутньому.

Відправте коментарій on "«Ми – за здоровий спосіб життя»"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*