Методичний порадник

Методичний порадник

На виконання річних планів роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та районного методичного кабінету, з метою якісного проведення зовнішнього незалежного оцінювання учнів закладів загальної середньої освіти 27 лютого 2018року на базі Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ст. проведено методичний порадник для вчителів географії району, Краснопільської селищної ради, Миропільської сільської ради за участю методиста з географії,економіки СОІППО Попова В.Д.

В рамках методичного порадника за темою «Підготовка учнів до ЗНО:особливості творчих завдань і вправ з географії» Володимир Денисович розглянув ряд актуальних питань,зокрема, «Картографічна складова зовнішнього незалежного оцінювання знань учнів з географії», «Тематичне оцінювання знань учнів за форматом зовнішнього незалежного оцінювання знань з дотриманням програмових вимог», а також зосередив увагу на методиці роботи з тестовими завданнями різного формату.

Керівник методичного об’єднання, учитель географії Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ст. Манжула О.І. ознайомила присутніх з системою роботи методичного об’єднання вчителів географії щодо підготовки учнів 10-11класів до ДПА-ЗНО з географії.

Методичний порадник Методичний порадник

Методичний порадник
Методичний порадник
Методичний порадник
Методичний порадник
Методичний порадник
Методичний порадник

Відправте коментарій on "Методичний порадник"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*