«Меморіал пам’яті друзів»

«Меморіал пам’яті друзів»

Цими вихідними вихованці туристичних гуртків під керівництвом вчителя фізичної культури Хмелівської ЗОШ І-ІІІ ст. Будника В.В., вчителя історії Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ст. Дегтярьова Р.К., та вчителя фізичної культури Запсільської ЗОШ І-ІІ ст. Скрипки А.В. взяли участь у XX відкритому Чемпіонаті м. Суми з техніки спортивного туризму «Меморіал пам’яті друзів», який проходив на базі відпочинку «Зелений гай» поблизу Сум.

Змагання щорічно присвячуються сумським туристам та альпіністам, яких вже нема, але пам’ять про них живе в серцях їх друзів та учнів.

Автором ідеї Меморіалу є легенда сумського туристського руху, керівник клубу «Абалаковець» Віра Паненко.

Туристи мали можливість спробувати свої сили на дистанціях у 8 вікових категоріях. Смуга перешкод була наведена з урахуванням туристських навиків та віку учасників, яких зібралося більше 260.

В ході змагань спортсменам треба було подолати ряд перепон. Це і підйом та спуск по схилу і з дерева, навісна переправа, та переправа по колоді, тощо. А враховуючи що йшов дощ, то спортивний туризм перетворився на екстремальний.

Звичайно найлегше змагатися було дітям віком 10-11 років. А от старшим вже довелося докласти чимало зусиль для перемоги. Так вихованки Хмелівської ЗОШ І-ІІІ ст. Петрова Тетяна та Дворник Анна у 3-й віковій категорії серед дівчат посіли відповідно І та ІІ місця.

Поряд з спортивними були й культурно масові заходи: вечір пам’яті, який організував клуб авторської пісні «Булат». Концерт проходив на спеціально спорудженій сцені на березі Псла.

Вітаємо наших переможців і бажаємо їм та всім учасникам успіху і майбутніх перемог.

Відправте коментарій on "«Меморіал пам’яті друзів»"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*