«Меморіал пам’яті друзів»

«Меморіал пам'яті друзів»

11 жовтня в ур. Крейдище Сумського району відбувся «Меморіал пам’яті друзів», в рамках якого проводились змагання: відкрита Першість клубу туристів-альпіністів ім.. Є.Абалакова присвячена 80- річчю КЗ Сумського Палацу дітей та юнацтва(учасники спортсмени1998 р.н. та молодші) та Відкритий Чемпіонат м.Суми з техніки спортивного туризму (учасники спортсмени 1997 р.н. та старші).

Прийняла участь в Меморіалі і команда Краснопільського району сформована на базі учнів Хмелівської ЗОШ I-III ст..(кер. Буднік В.В.), Миропільського НВК та Запсільського НВК (кер. Роєнко В.А).

Беручи учать в даних змаганнях не перший рік, наша команда постійно займала призові місця, що дозволило стати одними з лідерів дитячого туризму в Сумській області. Не став виключенням і цей рік, наші юні спортсмени в черговий раз завоювали медалі.

Так у віковій групі Ж 2000-2001 р.н. Петрова Тетяна та Дворник Анна (Хмелівська ЗОШ) посіли II та III місце відповідно. II місце у віковій групі Ж1999-1998 р.н. зайняла Петренко Олександра (Миропільський НВК).

Підтримав призовий почин наших юних спортсменів і керівник команди Роєнко В.А., який у віковій групі Ч 1980-1991 р.н. зайняв III місце.

Відправте коментарій on "«Меморіал пам’яті друзів»"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*