Маски Мельпомени

Маски Мельпомени

Днями у Краснопільському районному ЦДЮТ відбувся районний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «театральне мистецтво» – «Маски Мельпомени».

На конкурсі свої художні постановки дитячої драматургії представили 13 навчальних закладів району у номінаціях «драматичний театр» та «музичний театр».

Районний етап проводиться з метою патріотичного виховання дітей та учнівської молоді засобами українського мистецтва, популяризації театрального мистецтва, сприяння та розвитку національної культури шляхом підтримки дитячої та юнацької творчості, естетичного виховання дітей і підлітків; пропаганди активних форм дозвілля.

Основними завданнями конкурсу є виявлення та підтримка дитячих та юнацьких колективів театрального мистецтва; сприяння подальшому розвитку їхньої виконавської майстерності, популяризації театрального мистецтва; пошук нових форм і методів роботи з дитячими та молодіжними самодіяльними театральними колективами; сприяння участі переможців у обласних та всеукраїнських мистецьких заходах.

Поважне журі у складі художнього керівника РПК Оксани Дрозд, заступника директора з навчально-виховної частини Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ст. Валентини Борщ та керівника театрального колективу «Буратіно» Наталії Павлюченко, обрали найдостойніших представників від Краснопільщини для участі в обласному етапі конкурсу. Ними стали: театральний колектив «Вербиченька» Краснопільської гімназії та театральний колектив «Буратіно» Славгородської ЗОШ І-ІІІ ст.

Відправте коментарій on "Маски Мельпомени"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*