Маленька країна великої мрії

Маленька країна великої мрії

Глядачі, котрі побували на звітному концерті Краснопільського районного центру дитячої та юнацької творчості, покидали Центр з гарним настроєм і усмішками на вустах.

У залі вони ознайомилися з виставкою виробів гуртків декоративно-ужиткового відділу. Яскраві барви ніби усміхалися до тих, хто милувався творчістю юних майстринь та майстрів. Майстерності юних митців у Центрі навчають талановиті керівники гуртків «Паперопластика» – Ольга Жаботинська, «Плетіння з бісеру» – Оксана Овєчкіна, «Чарівна голка» – Світлана Лебеденко, «Художнє в’язання» – Юлія Гусак, «Художня обробка деревини» – Костянтин Овєчкін, «Різьба по дереву» – Сергій Лисенко та  гурток «Історики-краєзнавці» – Оксана Янкова.  Вони вчать своїх учнів умінню бачити прекрасне в навколишньому світі, а потім все те з любов’ю передавати у виробах з паперу,  бісеру, дерева, ниток,  у наукових та краєзнавчо-пошукових  роботах тощо.

Заступник голови райдержадміністрації  Ю.А. Яремчук подякував батькам, вихованцям та керівникам за плекання дитячих талантів, побажав творчих здобутків, наснаги у роботі колективу ЦДЮТ та їх вихованцям і нагородив від райдержадміністрації та районної ради методиста ЦДЮТ І.М. Савченко, керівників гуртків «Доміно» С. Гриценко та «Історики-краєзнавці» О. Янкову. А головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Л. Л. Дерев’янченко наголосила, що діти та талановиті керівники створюють яскраву палітру талантів і  заслуговують на слова вдячності. За творчу працю, що сприяє розвитку обдарованих дітей, були нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту керівники гуртків: вокального «Жива вода» – Олена Маслій, хореографічного  «Щасливе дитинство» – Вікторія Ушкалова та «Плетіння з бісеру» – Оксана Овєчкіна.

«Засяяв день сьогодні променисто, бо фестиваль талантів – це велике свято: зібралися тут зірочки іскристі, щоб всім своє уміння показати», – цими словами ведучі Яна Моїсеєнко та Володимир Власенко розпочали звітний концерт. Художні номери змінювали один одного і кожен виступ був вартий уваги і найщиріших оплесків. Хочеться звернути увагу, що вперше на сцені ЦДЮТ свою гру представляв оркестр духових інструментів, який працює на базі Самотоївської ЗОШ І-ІІІ ст. Музиканти   вправно виконали «Святковий марш» та «Вальс», за що були нагороджені захопливими вигуками залу та гучними оплесками. Незвичним було і представлення гуртка «Паперопластика» (кер. О. Жаботинська). Діти демонстрували колекцію  одягу «Весна-літо 2013» з природного матеріалу, яка легка у використанні і досить креативна.

На святковому концерті хлопці та дівчата продемонстрували найкращі свої творчі номери. Можливо, хтось із сьогоднішніх вихованців ЦДЮТ у майбутньому пов’яже життя з великою сценою і буде із вдячністю згадувати добрих і вимогливих керівників гуртків.

Концертна програма дійшла до кінця. Діти все робили від душі, від щирого серця, в якому горить іскорка творчості і несе в життя кожного радість.

Нині ми уже вкотре переконуємося, що талант – це Божий дар, який передається дитині від мами і тата, від дідуся і бабусі, від родинного дерева, яке міцне і стійке, коли тримається рідної землі. Але водночас – це велика праця усіх: і родини, і педагогів, і, звичайно, вихованців. Талановиті керівники збирають маленькі насінини – талановитих дітей і своїми дбайливими руками плекають у родючій землі таланту. Опинившись у такому чарівному ґрунті, діти-зернятка не гають часу, а відразу проростають  ніжними паростками, які з часом стають розкішними кожен у своїх  напрямах. Тож побажаємо колективу успіхів, талановитих вихованців і ще багато нових перемог на районному, обласному та  всеукраїнському рівнях.

Культорганізатор ЦДЮТ І. Акименко

Відправте коментарій on "Маленька країна великої мрії"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*