«Маленька країна великої мрії»

«Маленька країна великої мрії»

У Краснопільському районному центрі дитячої та юнацької творчості працюють колективи мистецького спрямування (співочі, танцювальні, театральні) та гуртки декоративно-ужиткового мистецтва. Протягом року кожний з них живе своїм життям – репетиції, концерти, конкурси, виставки, краєзнавчі конференції. А раз на рік – у квітні – всі збираються на сцені на справжню культурно-мистецьку подію – звітний концерт та виставку декоративно-ужиткового мистецтва, щоб презентувати глядачам свої досягнення.

На святковому концерті з вітальними словами до всіх присутніх звернувся голова Краснопільської райдержадміністрації Юрій Анатолійович ЯРЕМЧУК: «…Краснопільському ЦДЮТ пощастило на справжніх педагогів, майстрів своєї справи, творчих та ініціативних людей. Та серцевиною позашкільного життя завжди були, є і будуть гуртківці. Дорогі діти, вашими знаннями, успіхами, мріями і талантами пульсує потужній позашкільний організм. Нових вам творчих злетів, досягнень, натхнення та наполегливості». З нагоди свята Юрій Анатолійович нагородив викладацький колектив подякою за успішну діяльність, сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток позашкільної освіти та високий професіоналізм.

Сценарій концерту різноплановий та багатожанровий. Концертні номери виконавців були присвячені Дню Перемоги, Дню матері та пронизані любов’ю до неньки – України.

Під час всього концерту глядачі мали змогу милуватися роботами юних художників та майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, створеними на гуртках під керівництвом педагогів Оксани ОВЄЧКІНОЇ, Світлани ЛЕБЕДЕНКО, Юлії ГУСАК, Тетяни МАРУХИ, Світлани КОЛЕСНИКОВОЇ.

А головною прикрасою сцени були юні артисти ЦДЮТ. Яскравістю та енергією захоплювали номери хореографії і вокалу завдяки новим вдалим постановкам керівників хореографічних колективів «Доміно» (Світлана ГРИЦЕНКО), «Щасливе дитинство» (Вікторія УШКАЛОВА), вокального колективу «Перлинка» (Ірина АКИМЕНКО). Особливо хотілося б сказати про колектив, який працює лише третій рік на базі Самотоївської ЗОШ І-ІІІ ст. – оркестр духових інструментів (кер. Анатолій ПЕКУРОВСЬКИЙ). Цього року стали дипломантами ІІ ступеня обласного етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «художнє виконавство» – «Акорди Сумщини». Музиканти вправно виконали декілька творів різного жанру, за що були нагороджені бурхливими оплесками і вигуками захоплення залу.

По завершенню концерту селищний голова Іван Петрович ХОМІЧОВ, звертаючись до глядачів, зазначив: “…позашкільний заклад тримається на трьох китах: батьки, викладачі, вихованці. Низький уклін і найкращі побажання батькам, які не тільки довірили своїх дітей талановитим педагогам, а й стали активними учасниками навчально-виховного процесу, допомагаючи вирішувати організаційні питання”. Після виступів вихованці ЦДЮТ отримали солодкі подарунки від селищного голови. Глядачі, натхненні концертними номерами, тепло і щиро вітали оплесками юних  артистів. І нехай стануть пророчими слова: «Центр дитячої творчості хай процвітає багато світлих довгих літ, нові висоти здобуває і йде з дітьми в чарівний світ!»

«Маленька країна великої мрії»

Культорганізатор ЦДЮТ І.Акименк

«Маленька країна великої мрії»
«Маленька країна великої мрії»
«Маленька країна великої мрії»
«Маленька країна великої мрії»

Відправте коментарій on "«Маленька країна великої мрії»"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*