«Магія танцю»

«Магія танцю»

24 листопада 2013 року на виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» в актовій залі Сумського державного університету відбувся обласний конкурс сучасного і класичного танцю “Магія танцю”.

Конкурс проводився з метою виявлення та подальшого розвитку творчих здібностей дітей та учнівської молоді, збереження та відродження української національної культури, популяризації класичної і сучасної хореографії, формування творчої компетентності вихованців і керівників творчих об’єднань хореографічного мистецтва позашкільних і загальноосвітніх навчальних закладів.

У конкурсній програмі взяли участь близько 800 юних танцюристів, вихованців дитячих колективів хореографічного мистецтва основного та вищого рівнів виконавської майстерності з міст Глухів, Охтирка, Ромни, Суми, Конотоп, Лебедин; Краснопільського, Недригайлівського, Роменського, Конотопського, Буринського, Білопільського, Тростянецького та інших районів.

На розсуд журі конкурсанти представили сюжетні хореографічні композиції у різних стилях: сучасний танець, класичний танець, балет, джаз-танець, модерн-танець, contemporary, бродвейський джаз танець, джаз-модерн танець, рок-н-ролл, кантрі, belly dance та чарльстон.

Краснопільський район представляли колективи Краснопільського районного центру дитячої та юнацької творчості «Доміно» (керівник Світлана Гриценко) та «Щасливе дитинство» (керівник Віта Ушкалова) – вони стали дипломантами у середній та молодшій вікових категоріях, колектив «Березіль» Чернеччинського НВК (керівники Тетяна та Юрій Завражні) – дипломанти ІІ ступеня у старшій віковій категорії.

«Ми стали свідками чудового мистецького змагання, яке перетворилося у справжнє свято, де панували хвилювання, очікування, радість і взаємопідтримка. У нас з’явилося багато нових друзів і шанувальників», – зазначила керівник колективу «Доміно» Світлана ГРИЦЕНКО.

Одне із завдань регіональної влади – надавати можливість реалізувати свій творчий потенціал кожній дитині. Конкурс став ще однією сходинкою до удосконалення майстерності хореографічних здібностей дітей і поштовхом для подальшої наполегливої роботи.

Відправте коментарій on "«Магія танцю»"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*