Літо прийшло – відпочинок привело

Літо прийшло – відпочинок привело

Hарешті закінчились уроки, відкладені зошити й підручники. Настав час відпочити, погратись, поспілкуватись з друзями, виспатись досхочу, вдосталь наїстись ягід, фруктів…, одним словом – запастись вітамінами. А якщо це все робити у компанії гарних друзів і завзятих вихователів, які цікаво організовують дозвілля, то веселий настрій і яскраві враження стають вірними супутниками відпочинку. Що може бути кращим? Тому у Краснопільському районному центрі дитячої та юнацької творчості гостинно зустрічають маленьких друзів у профільному оздоровчому таборі «Сузір’я», до речі єдиному в районі таборі, де всі бажання хлопчиків і дівчаток неодмінно збуваються.

Профільний оздоровчий табір забезпечує оптимальні умови для набуття досвіду в самовизначенні, самореалізації молодої людини, реалізації її творчого потенціалу, розширення і поглиблення знань, умінь у технічній творчості, спорті, туризмі, краєзнавстві, народознавстві, хореографії та інших видах пізнавальної діяльності, практичному використанні набутих навиків у суспільно – корисній праці.

План роботи табору складений настільки різноманітно, що діти з цікавістю чекали кожного наступного дня. Життя табору було сповнене цікавими подіями: яскраве відкриття, веселі ігрові програми, екскурсійні поїздки, цікаві творчі майстерні. І це далеко не все, чим займалися діти у цей час. Так, кожен день мав свою назву і відповідну програму, яка була націлена на різні боки виховного процесу – День Здоров’я, День Краси, День Духовності і Доброти, День Природи, День Скарбів, акція «Чисте довкілля» , благодійна акція «Турбота» тощо.

Робота профільного оздоровчого табору «Сузір’я» закінчилася походом до лісу, де на вихованців чекала ігрова програма та багато розваг.

Сповнені гарного настрою та сил для нових звершень і діти, і педагоги чекають наступного року для розваг в улюбленому таборі «Сузір’я».

Культорганізатор ЦДЮТ І.Акименко

 

Відправте коментарій on "Літо прийшло – відпочинок привело"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*