Літній відпочинок та оздоровлення дітей.

Літній відпочинок та оздоровлення дітей.

З початку 2017 року відділом освіти, молоді та спорту Краснопільської районної державної адміністрації проведена необхідна організаційна робота щодо своєчасного і якісного забезпечення літнього відпочинку та оздоровлення дітей, а саме: закладені кошти, узгоджені списки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, батьки яких загинули у зоні проведення АТО, подані прогнозовані показники, проведені наради з працівниками, які будуть залучені до оздоровчого процесу, розроблений проект районної програми оздоровлення відпочинку та зайнятості дітей влітку 2017 року, яка буде затверджуватися на сесії Краснопільської районної ради.

Оздоровлення дітей в пришкільних та профільних таборах в районі планується розпочати 29 травня 2017 року по 16 червня. При загальноосвітніх навчальних закладах працюватиме 17 пришкільних таборів, в яких планується оздоровити 1249 учнів, 1 табір праці та відпочинку для 56 учнів на базі Осоївського НВК та 1 профільний табір для вихованців Центру дитячої та юнацької творчості, де будуть забезпечені відпочинковими послугами 20 дітей шкільного віку. У 2017 році планується організувати роботу 5 літніх мовних таборів на базі Краснопільської гімназії, Ряснянського НВК, Самотоївської ЗОШ І-ІІІ ст., Великобобрицької ЗОШ І-ІІІ ст.,та Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ст.

У серпні 2017 року планується оздоровлення 20 дітей у профільному таборі на базі Краснопільської ДЮСШ.

До 26 травня 2017 року буде перевірена готовність пришкільних таборів до прийому дітей. Буде проведено косметичний ремонт та генеральне прибирання харчоблоків, приміщень для перебування дітей, буде проведена ревізія водогінної, каналізаційної мережі, ремонт холодильного та технологічного обладнання, буде забезпечено достатньою кількістю миючих та дезинфікуючих засобів, дозволених МОЗ України, буде організований питний режим, укомплектування аптечок по наданню невідкладної долікарняної допомоги, відремонтується та випробується ігрове та спортивне обладнання.

На фінансування оздоровчої кампанії 2017 року виділено кошти районного бюджету у сумі 581,635 тис. грн., з районного бюджету виділено 142,916 тис. грн. та 90,700 тис. грн. з обласного бюджету на оздоровлення дітей пільгових категорій в позаміських закладах оздоровлення. Планується відпочинок 40 дітей пільгових категорій в наметовому таборі на урочищі «Дідове». Із загальної чисельності дітей шкільного віку 2174 чоловік планується охопити відпочинковими формами в пришкільних таборах 1420 чоловік або 56,3%, в закладах оздоровлення – 40 чол. або 1,9%. Різними формами відпочинку та оздоровлення планується охопити 1460 дітей, що становить 67,2%.

Відправте коментарій on "Літній відпочинок та оздоровлення дітей."

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*