Легкоатлетичний пробіг

26 липня 2014 року у с.Самотоївка біля річки Сироватки відбувся легкоатлетичний пробіг присвячений відзначенню 355-ї річниці перемоги війська під проводом гетьмана України Івана Виговського в Конотопській битві, у якому прийняли участь члени Клубу любителів бігу «Явір» та спортсмени-аматори Краснопільського району.

Бігуни змагалися у 5 вікових категоріях, найкращий час на дистанції 6 км показав Горбач Максим, Смоленко Сергій був другим у категорії до 20 років, у категорії ветерани І місце зайняв Чеперис Юрій, ІІ місце – Акименко Олександр, у категорії до 15 років І місце зайняв Афанасьєв Станіслав, ІІ місце – Лисенко В’ячеслав та ІІІ місце зайняв Лазня Віталій, у категорії до 10 років І місце виборов Дегтяренко Владислав, ІІ місце – Афанасьєв Ярослав і у категорії жінки, єдиною учасницею стала Лебединська Юлія.

Переможці та призери були нагороджені медалями та грамотами відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської РДА.

Відправте коментарій on "Легкоатлетичний пробіг"