«ЛАСКАВО ПРОСИМО»

«ЛАСКАВО ПРОСИМО»

9 вересня 2015 року на центральній площі Краснопілля  відбувся День відкритих дверей Центру дитячої та юнацької творчості “Ласкаво просимо у гуртки”. Метою цього заходу було створення ефективного позашкільного середовища, спрямованого на реалізацію культорологічної, виховної, соціально-реабілітаційної функції позашкілля, забезпечення права дітей і молоді на здобуття позашкільної освіти.

Основні напрями навчально-виховної діяльності закладу: еколого-натуралістичний, художньо-естетичний, декоративно-ужитковий, туристсько-краєзнавчий, фізкультурно-спортивний та науково-технічний. Їх реалізація здійснюється через роботу 103 гуртків, у яких під керівництвом 79 педагогів займаються 1543 вихованці.

У заході взяв участь голова Краснопільської РДА Юрій Анатолійович ЯРЕМЧУК, який виступив з вітальним словом до вихованців, батьків та керівників гуртків ЦДЮТ.

Вихованці демонстрували глядачам свої здібності, набуті навички і досягнення у гуртках різних напрямів – мелодійний і дзвінкий спів, запальний  танок. Всі бажаючі, а особливо діти, брали участь у майстер-класах, які проводилися  за різними техніками декоративно-ужиткової творчості. Не залишилось жодного байдужого з тих, хто завітав на цей захід.

За творчі досягнення та активну участь у житті закладу вихованці вокального колективу «Перлинка» (кер. І. Акименко), хореографічних – «Щасливе дитинство» (кер. В. Ушкалова) та «Доміно», (кер. С. Гриценко та Л. Петрова), «Чарівна намистинка» (кер. О. Овєчкіна), «Сувенірчик» (кер. Ю. Гусак), «Умілі ручки» (кер. С. Лебеденко), були нагороджені грамотами ЦДЮТ.

Двері Краснопільського районного центру дитячої та юнацької творчості  відчинені кожного дня! Чекають затишні кабінети, друзі та вчителі!

Приєднуйтесь і ви до нас! Приходьте навчатися, спілкуватися, радіти і жити разом з нами!

Відправте коментарій on "«ЛАСКАВО ПРОСИМО»"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*