Кубок Візаві – 2017

Кубок Візаві - 2017

Креативність, неординарність, високий рівень виконавської майстерності, оригінальність постановок, сучасний репертуар та активна діяльність хореографічного колективу «Доміно» Краснопільського ЦДЮТ підтверджується численними здобутками. Зокрема, 2017 рік розпочався для колективу Всеукраїнським фестивалем-конкурсом «Кубок Візаві – 2017», що проходить у Сумах традиційно двічі на рік. Зустрічає фестиваль професіоналів та любителів мистецтва танцю з усієї України.

Вихованці хореографічних колективів «Ладушки», «Алегро», «Доміно» Краснопільського ЦДЮТ (кер. Гриценко С.М.) 15 січня на сцені Сумського палацу для дітей та юнацтва ім. Фрунзе у номінаціях «Міні Народний танець і стилізація» та «Ювенали 1, ювенали 2 – народний танець і стилізація» у рамках конкурсної програми представили номери у різних категоріях: «Сонячний віночок» , композиція «Гуцульські мотиви», «Грузія».

Конкурсний день видався дуже насиченим для юних танцівників, але втому перемагала радість, адже цього разу колективи привезли додому аж 3 призових місць у різних категоріях та міні-трофеї.

І місце – колектив «Ладушки»
ІІ місце – колектив «Доміно»
ІІІ місце – колектив «Алегро»

       Тож нехай відзнаки лише примножуються! Бажаємо подальших перемог, бо наші діти – майбутнє української нації – найкращі!

Кубок Візаві - 2017

Кубок Візаві - 2017
Кубок Візаві - 2017
Кубок Візаві - 2017
Кубок Візаві - 2017

Відправте коментарій on "Кубок Візаві – 2017"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*