Краснопільські освітяни – срібні призери

Краснопільські освітяни – срібні призери

Не секрет, що початок навчального року сповнений безліччю нових вражень, цікавих подій та радісних моментів для школярів. Проте і для спортивних та завзятих працівників освіти нашого району вересень завжди цікавий. Адже саме у цей час традиційно проводиться обласний чемпіонат зі спортивного туризму серед працівників освіти, приурочений до Всесвітнього дня туризму.

З 22 по 25 вересня поблизу бази відпочинку Зелений Гай, що у Сумському районі, знову зустрілися давні знайомі та друзі-суперники, щоб визначити вправніших серед кращих. Незважаючи на примхи осінньої погоди, яка не надто радувала сонцем та теплом, були розбиті намети, у казанку смачно булькала ароматна юшка, а команда з гарним настроєм налаштовувалася на перемогу.

Цього року участь у змаганнях брали 10 команд Сумської області. Програма зльоту була досить цікавою та змістовною: «Крос-похід», особисто-командна смуга перешкод», змагання зі спортивного орієнтування та конкурсна програма. Наша команда у складі Мотузного М.М., Будніка В.В., Маліка В.С., Пуляха В.С., Дегтярьова Р.К., Шевченко Н.О., Штанько Т.В., Скрипки А.В., Роєнка В.А., Завгородньої Ю.О., Голованьової О.В. не збиралася пасти задніх, що й доводять результати участі у змаганнях (на дистанції смуга перешкод та спортивне орієнтування ми посіли почесне 3-є місце, а от у спортивному орієнтуванні трохи поступилися і зайняли 4-те). Нелегко давалися перемоги. Довелося добряче промокнути у заростях бур’янів та кропиви під час спортивного орієнтування, допомагати один одному долати перешкоди на етапах під час крос-походу і навіть пройти дистанцію без підошви кросівка, яка певно не витримала напруженого дня.

Кожна команда доклала максимум зусиль, енергії, уміння, щоб гідно захистити честь району. За результатами конкурсів перше місце посіли представники Сумського району, почесне друге – Краснопільського, третє – Кролевецького району. Всі учасники змагань були нагороджені медалями, а команди грамотами Сумського обласного центру позашкільної освіти. Та головне – це доброзичлива атмосфера, яка панувала протягом 4 днів, приємне спілкування, зустріч старих друзів, нові знайомства, згуртування вчительства району та підготовка педагогічних працівників до роботи з учнями та вихованцями , пропаганда здорового способу життя.

Краснопільські освітяни – срібні призери

Краснопільські освітяни – срібні призери
Краснопільські освітяни – срібні призери
Краснопільські освітяни – срібні призери
Краснопільські освітяни – срібні призери

Відправте коментарій on "Краснопільські освітяни – срібні призери"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*