«Козацькі забави»

«Козацькі забави»

Вже стало доброю традицією у Краснопільському районному центрі дитячої та юнацької творчості проводити загальновідоме національно-патріотичне свято – «Козацькі забави».

То ж, 12 грудня 2014 р. вихованці образотворчого гуртка «Аквамарин» мали змогу використати свої знання і вміння для досягнення перемоги у конкурсно-пізнавальній програмі – «Козацькі забави». Змагалися між собою дві команди: «Сивий коник» та «Козацька шабля». Масовий захід складався з восьми конкурсів, за якими пильно спостерігали та оцінювали конкурсантів юні члени журі – вихованці ЦДЮТ: О.Фомічов та Б. Лавріненко. Всі учасники програми мали змогу проявити себе як в знаннях з історії часів козацтва, так і в загальних знаннях з географії світу. Також, юні козачата мали змогу перевірити себе на спритність, кмітливість та силу не лише розуму, а й рук, під час перетягування канату між куренями. Всі учасники заходу проявили себе на достойному рівні. Особливо хочеться відзначити завзятість, кмітливість та спритність наших юних козачок. Не даремно ж, в народі є вислів – «Краса – врятує світ».

Завершальною частиною свята став конкурс «Козацький гопак», який тісніше згуртував обидва куреня та став «гармонійною оправою» даного заходу.

Переможці і учасники конкурсно-пізнавальної програми були нагороджені почесними грамотами та смайликами у вигляді козачків на згадку.

Колесникова С.С.- керівник гуртка образотворчого мистецтва «Аквамарин».

Відправте коментарій on "«Козацькі забави»"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*