Калейдоскоп талантів

Калейдоскоп талантів

22 листопада на базі Тростянецького Палацу дітей та юнацтва відбувся регіональний фестиваль «Калейдоскоп талантів». Захід проводився в межах обласного соціально-освітнього проекту “Дійти до кожного, зацікавити всіх” з метою обміну досвідом роботи педагогів позашкільних навчальних закладів області щодо організації діяльності дитячих художніх колективів, підтримки талановитих дітей та учнівської молоді.

У фестивалі взяла участь і делегація Краснопільського районного центру дитячої та юнацької творчості. Із вітальним словом до присутніх звернулася директор Тростянецького Палацу дітей та юнацтва А. С. Деревянченко. Хвилиною мовчання вшанували присутні пам’ять жертв голодоморів в Україні.

У межах фестивалю для його учасників педагоги та гуртківці Тростянецького Палацу дітей та юнацтва провели майстер-класи з хорового та вокального мистецтва, хореографії. Діти виготовляли вітальні листівки та листівки для учасників АТО. По закінченню майстер-класів було представлено фото-звіт про участь у них делегацій, пройшов обмін враженнями.

Керівники делегацій у ході круглого столу обговорили актуальні питання організації навчально-виховної роботи в позашкільних навчальних закладах у сучасних умовах. Заступник директора з навчально-виховної роботи Е. А. Омельчук познайомила дітей з роботою Палацу дітей та юнацтва, діти подивилися відеороліки про роботу відділів закладу.

Була проведена цікава екскурсія, програма якої передбачала відвідування пам’ятного знаку жертвам Голодомору, що на території Вознесенського храму, пам’яток архітектури, що у центрі міста. А потім на дітей чекала творча зустріч “Приймає радо друзів цього дня квітуча Тростянеччина моя” за участю дитячих творчих колективів Тростянця, Охтирки, Лебедина. Всі учасники за активну участь у фестивалі отримали грамоти Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, сувеніри, виготовлені юними майстрами народних ремесел, і, звичайно, солодкі подарунки.

О.Янкова, керівник гурткової роботи Краснопільського ЦДЮТ

Відправте коментарій on "Калейдоскоп талантів"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*