Календар знаменних і пам’ятних дат Сумщини на 2019 рік

Календар знаменних і пам’ятних дат Сумщини на 2019 рікКалендар знаменних і пам’ятних дат Сумщини на 2019 рік

«Календар знаменних і пам’ятних дат Сумщини на 2019 рік» стане у пригоді працівникам бібліотек, клубів, музеїв, засобів масової інформації, екскурсоводам, викладачам, громадським діячам, краєзнавцям області у плануванні краєзнавчої роботи на наступний рік і відзначенні ювілейних дат нашого краю.

Календар містить хронологічний перелік основних знаменних і пам’ятних дат області на 2019 рік. До окремих дат подаються авторські статті, написані спеціально для цього випуску спеціалістами-науковцями:  кандидатом історичних наук, доцентом В. М. Власенком, науковим співробітником Державного історико-культурного заповідника у м. Путивль О. М. Лєпьошкіною, доцентом В. М. Самородовим,  професором С. В. Поспєловим, доцентом, кандидатом історичних наук В. А. Нестеренком, членом НСПУ та НСЖУ Анною Коршуновою, завідуючою відділом обслуговування Роменської  міської  бібліотеки ім. Б. Антоненка-Давидовича Ларисою Пасєвіною. Вміщено також і републікації. Ці дати у переліку позначені зірочками.

Бібліографію, яка додається до ювілейних статей, слід доповнювати новою поточною інформацією. Також стануть у пригоді і календарі: «Знаменні і пам’ятні дати Сумщини на 2014 рік», «Знаменні і пам’ятні дати Сумщини на 2009 рік».

Відбір літератури закінчено в травні 2018 року.

Свої доповнення і зауваження просимо надсилати до відділу краєзнавчої літератури і бібліографії Сумської ОУНБ.

Повний текст матеріалу за посиланням – Календар знаменних і пам’ятних дат Сумщини на 2019 рік

Відправте коментарій on "Календар знаменних і пам’ятних дат Сумщини на 2019 рік"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*