ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ ЩОДО НОВИХ СТАНДАРТІВ ПРОВЕДЕННЯ ЗНО У 2020 РОЦІ

СТАНДАРТІВ ПРОВЕДЕННЯ ЗНО У 2020 РОЦІ

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ: ОПРИЛЮДНЕНО ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ ЩОДО НОВИХ СТАНДАРТІВ ПРОВЕДЕННЯ ЗНО У 2020 РОЦІ

На сайті Українського центру оцінювання якості освіти з’явилися актуальні характеристики сертифікаційних робіт, нові критерії оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю і програми зовнішнього незалежного оцінювання. Це допоможе майбутнім учасникам підготуватися до проходження незалежного оцінювання у 2020 році

Варто зазначити, що на сайті розміщено документи з української мови та літератури, математики, історії України, англійської, німецької, французької, іспанської мов, а також з біології, географії, фізики та хімії. У кожному розділі вказано дату проведення ЗНО з кожного предмета у 2020 році: http://testportal.gov.ua/zno-2019/.

 Також у характеристиці сертифікаційної роботи з певного навчального предмета вказано структуру тесту, кількість і типи завдань, наведено схему нарахування тестових балів і кількість балів, які можна отримати, правильно виконавши всі завдання тесту. Також зазначено час, відведений на виконання тесту.

В Українському центрі оцінювання якості освіти зазначили, що ознайомлення із цією інформацією допоможе випускникам шкіл раціонально розподілити час для написання тесту і виробити власну стратегію ефективної роботи для проходження зовнішнього незалежного оцінювання. Крім того, фахівці Українського центру готові пояснювати особливості виконання компетентнісних завдань у щотижневій рубриці «Готуючись до ЗНО» на сторінці Українського центру оцінювання якості освіти в соціальній мережі Facebook.

Відправте коментарій on "ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ ЩОДО НОВИХ СТАНДАРТІВ ПРОВЕДЕННЯ ЗНО У 2020 РОЦІ"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*