І етап XXІ Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних

І етап XXІ Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних

Одним із основних напрямків запобігання надзвичайних подій, загибелі та травмування на них людей є пропаганда безпечного способу життя серед населення. Важлива роль у проведенні даної роботи серед підростаючого покоління відіграє рух Дружин юних пожежних. Для визначення найкращих дружин, обміну досвідом щорічно в області проводяться відбіркові етапи Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних.

Вогонь супроводжує людину на всьому шляху розвитку цивілізації. Він збирає навколо себе людей, вміщує об’єднувальну та очищувальну силу. Вміння користуватися вогнем дало людині почуття незалежності від циклічної зміни тепла та холоду, світа і темряви. Важко уявити собі життя людини без вогню. Але, якщо вогонь потрапить у невмілі руки, то може стати грізним ворогом. Пожежі знищують будинки і заводи, лани і ліси. Під час пожеж гинуть люди. Вогонь — друг і ворог людини і саме від кожного з нас залежить, яким він буде: добрим чи злим.

13 травня 2015 року в районі проведено І районний етап фестивалю ДЮП-2015. На змагання прибули дві команди: команда «Іскра» Миропільського НВК та команда «Рятівник» Осоївського НВК. «Як діяти у надзвичайних ситуаціях ти повинен знати і товаришів цим знанням навчати!» – так звучала тема цьогорічних змагань. Команди у своїх виступах порушували актуальні питання забезпечення пожежної та техногенної безпеки, несли рекомендації щодо дій у різноманітних надзвичайних ситуаціях чи подіях, пропагували здоровий спосіб життя, несли агітаційне навантаження щодо необхідності дотримання правил безпеки життєдіяльності. Під час оцінювання виступів команд членами журі враховувалися театральна майстерність, оригінальність розкриття теми, хореографічна майстерність, вокальна майстерність, згуртованість та єдність команди, влучний гумор.

«Наша України велика і щедра на багатства, які примножуються щоденно спільною працею мільйонів людей, і усе це необхідно пильно оберігати від вогню», – переконані переможці районних змагань члени команди «Іскра» Миропільського навчально-виховного комплексу. Побажаємо їм успіхів у зональних змаганнях, на яких вони будуть відстоювати честь нашого району.

Відправте коментарій on "І етап XXІ Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*