ХІІІ районний туристичний зліт

ХІІІ районний туристичний зліт 11:24:27

Вже вкотре мальовничі краєвиди села Запсілля збирають навколо своєї краси любителів вечірнього багаття з піснею та ночівлі у палатках, смачного куліша і шалених комарів, освіжаючого купання у Пслі та врешті-решт – любителів туристичних спортивних змагань. Юні школярі-туристи разом зі своїми вчителями з різних куточків нашої прекрасної Краснопільщини збираються тут, аби продемонструвати всі свої туристичні навички і вміння, гарно відпочити на природі та поспілкуватися із друзями та однолітками.

Доброю звичкою останні два-три роки стала відповідність кількості команд у змаганнях порядковому номеру районного туристичного зльоту, який у цьому році проходив із 3 по 6 червня під гаслом магічної цифри «13».

Традиційно у перший день відбувався заїзд учасників, облаштування таборів та урочисте відкриття змагань, на якому радо зустрічав гостей голова Запсільської сільської ради Влезько П.І. – затятий турист із самого дитинства. Право підняти прапор, що майорів над блакитно-чистим небом всі чотири дні змагань, було надане минулорічним переможцям – учням Хмелівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Відправте коментарій on "ХІІІ районний туристичний зліт"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*