Гімназія отримала сертифікат якості знань

Гімназія отримала сертифікат якості знань

Радісне повідомлення надійшло до гімназії. За результатами проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2008-2012 роках за рішенням Харківського регіонального центру наш навчальний заклад відзначено сертифікатом якості освіти. Він здобув сьоме місце серед гімназій, загальноосвітніх та спеціалізованих шкіл області.

До числа лідерів увійшли також Сумські гімназія № 1, гімназія-інтернат для обдарованих дітей, спеціалізовані школи № 99 і № 10, Шосткинські навчально-виховний комплекс та гімназія, Конотопські гімназія та загальноосвітня школа № 12. Наша гімназія єдина серед не міських навчальних закладів, що має сертифікат якості освіти.

З нагоди цієї події в районному Палаці культури відбулося зібрання вчительського та учнівського колективів, батьків, громадськості. З теплими словами вітання до присутніх звернувся заступник голови райдержадміністрації Ю.А. Яремчук. Начальник відділу освіти, молоді та спорту І.М. Матлахов оголосив телеграму директора Харківського регіонального центру якості освіти Олександра Сидоренка, який відзначив високий рівень знань випускників гімназії, виявлений ними під час вступу до вищих навчальних закладів. Іван Михайлович також побажав усім примножувати здобуті успіхи, вручив директору гімназії С.С. Зінченку сертифікат якості освіти, а також подяки учням, які здобули призові місця в олімпіадах республіканського, обласного та районного рівня. Отримали подяки і навчально-методичні об’єднання гімназії, які вручив їм директор С.С. Зінченко.

Президент учнівського самоврядування Марина Найдовська висловила щиру подяку наставникам за творчу роботу, запевнила, що учні і надалі прагнутимуть здобувати міцні знання, щоб гідно продовжити традиції гімназії у своєму самостійному житті.

Свято було наповнене веселою музикою, піснями, танцями, які виконували учні нашого навчального закладу.

Відправте коментарій on "Гімназія отримала сертифікат якості знань"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*