Футбол на Краснопільщині починається з тебе

Футбол на Краснопільщині починається з тебе

01 червня – вся дітвора України святкує День Захисту Дітей. Краснопільщина також не залишилася осторонь дитячого свята і в рамках його святкування на стадіоні «Колос» смт. Краснопілля було проведено щорічний районний дитячий фестиваль футболу «Футбол на Краснопільщині починається з тебе» між учнями 3-4 класів навчальних закладів Краснопільського району. Цього року участь взяли команди Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Миропільського НВК, Славгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Самотоївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Осоївського НВК та Угроїдської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

На урочистому відкритті фестивалю футболу були присутні голова Краснопільської районної ради – В. Савоненко та начальник відділу освіти, молоді та спорту – І. Матлахов. В. Савоненко у своїй промові привітав всіх учасників змагань з Днем Захисту дітей, святом футболу, наголосив на славні традиції футболу Краснопільщини та побажав всім цікавої гри та перемоги найсильнішим. І. Матлахов розпочав своє спілкування з дітьми з питання: «Хто сьогодні має бажання забити гол…?!» – у відповідь отримавши гучні позитивні виголоси дітей, привітав з початком канікул, побажав якомога більше гольових моментів та прихильності з боку «Пані Вдачі» кожній команді.

Сліпий жереб розділив команди на дві групи:

Група 1.

  1. Краснопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  2. Осоївський НВК;
  3. Миропільський НВК.

Група 2.

  1. Самотоївська ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  2. Славгородська ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  3. Угроїдська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

За результатом зіграних внутрішньогрупових матчів отримали такі результати: Краснопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів 7 – 0 Осоївський НВК, Миропільський НВК 3 – 2 Осоївський НВК, Краснопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів 5 – 0 Миропільський НВК, Самотоївська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2 – 2 Славгородська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Угроїдська ЗОШ І-ІІІ ступенів 0 – 1 Славгородська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Самотоївська ЗОШ І-ІІІ ступенів 6 – 2 Угроїдська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

За 3-тє місце в матчі зійшлися команди Миропільського НВК та Славгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Фінальний свисток арбітра сповістив про закінчення матчу з рахунком 2 – 0 на користь команди Миропільського НВК.

У фіналі, як і минулого року, зустрілися вже одвічні футбольні суперники – команда Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів та команда Самотоївської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Гра була дуже емоційною, цікавою, щедрою на гольові моменти… тут хочеться окремо відмітити стійкість та майстерність воротарів обох команд, але спортивна вдача цього року більше посміхнулася юним футболістам Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, які і стали переможцями змагань.

На підведенні підсумків начальник відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської РДА – І. Матлахов нагородив всі команди-учасниці та призери змагань солодкими подарунками, грамотами, за підписом голови Федерації футболу Краснопільського району – Ю. Яремчука, також були відмічені кращі гравці кожної із команд. Команди Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Самотоївської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Миропільського НВК, які відповідно посіли 1, 2 та 3 місця були нагороджені медалями відповідного ґатунку та команда-переможець була нагороджена кубком.

Окремий захват хочеться висловити від груп підтримки навчальних закладів, які команди привезли з собою – гучно, весело, в танці діти підтримували своїх фаворитів, що піднімало спортивний дух не лише юних футболістам але й усім присутнім на футбольному стадіоні.

Цьогорічний фестиваль футболу «Футбол на Краснопільщині починається з тебе» закінчився, але всі ми прощаємося лише на рік, щоб знову, разом з дітьми зануритися в дитяче свято футболу.

Футбол на Краснопільщині починається з тебе Футбол на Краснопільщині починається з тебе Футбол на Краснопільщині починається з тебе

Футбол на Краснопільщині починається з тебе
Футбол на Краснопільщині починається з тебе
Футбол на Краснопільщині починається з тебе
Футбол на Краснопільщині починається з тебе
Футбол на Краснопільщині починається з тебе
Футбол на Краснопільщині починається з тебе
Футбол на Краснопільщині починається з тебе
Футбол на Краснопільщині починається з тебе

Відправте коментарій on "Футбол на Краснопільщині починається з тебе"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*