Фестиваль «Гармонія руху»

Фестиваль «Гармонія руху»

Бути здоровим — висока мета,
Кожного, хто у садочку зроста.
Бути здоровим, красивим і дужим.
Розумним, активним і чуйним до друзів!

       З 3 по 7 жовтня у дошкільних навчальних закладах району проходив фестиваль “Гармонія руху”. У проведенні фестивалю взяли участь діти раннього, молодшого, середнього і старшого дошкільного віку, педагогічні працівники, батьки.

Основною метою фестивалю стало стимулювання рухової, музичної, художньо-естетичної діяльності дітей; забезпечення збереження фізичного, психічного і духовного здоров’я дітей; формування у дітей емоційно-позитивного відношення до гри, руху, танців, спортивних ігор і вправ; стимулювання батьків до оздоровлення дітей, участі в освітньому процесі дошкільного навчального закладу; вдосконалення педагогічної майстерності вихователів.

У рамках проведення фестивалю використані різноманітні форми організації життєдіяльності з дітьми дошкільного віку: музичні, спортивні розваги, спортивні ігри, атракціони, велосипедні та самокатні перегони, рухливі ігри, дитячий туризм, прогулянки-подорожі еколого-оздоровчими маршрутами, екскурсії, спортивні, музичні та музично-спортивні свята, Дні здоров’я, Дні естафет. Активно застосовувалися здоровязбережувальні технології, елементи ігрогімнастики, ігропластики, ігрового самомасажу, хвилинки-здоровинки, пальчикові та музично-рухливі ігри, ігри-релаксації, імітаційні вправи, пластичні етюди.

На допомогу педагогам у дошкільних навчальних закладах оформлювалися тематичні виставки методичних та інформаційних матеріалів, проводилися майстер-класи, семінари-практикуми.

Для батьків вихованців підготовлені тематичні інформаційні ширми з порадами та рекомендаціями щодо використання рухів та музики у зміцненні здоров’я дітей.

Фестиваль «Гармонія руху» приніс велику користь та задоволення дошкільнятам. Він сприяв активізації пізнавальної і фізичної діяльності дітей, гармонізації їх внутрішнього світу, збагаченню чуттєвої сфери та творчої уяви дітей, викликав позитивні емоції, радість від спільної діяльності, усвідомлення дітьми своїх здібностей, віри у власні сили.

Фестиваль «Гармонія руху» Фестиваль «Гармонія руху»

Фестиваль «Гармонія руху»
Фестиваль «Гармонія руху»
Фестиваль «Гармонія руху»
Фестиваль «Гармонія руху»
Фестиваль «Гармонія руху»
Фестиваль «Гармонія руху»

Відправте коментарій on "Фестиваль «Гармонія руху»"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*