Естафета «Позашкілля Сумщини – 49 +» крокує закладами загальної середньої освіти району

Естафета «Позашкілля Сумщини

Учнівські та педагогічні колективи закладів загальної освіти  району активно долучилися до проведення обласної естафети закладів позашкільної освіти «Позашкілля Сумщини  – 49+»,  метою якої  є виявлення творчого потенціалу колективів закладів позашкільної освіти, пошук інноваційних ідей щодо оновлення змісту навчання та виховання дітей.

Позакласна робота – ось той простір, в якому втілюються в життя ідеї та задуми. Це живе спілкування з дитиною поза уроками, можливість залучити її до змістовного проведення вільного часу. В цьому велику роль відіграють шкільні гуртки та спортивні секції.

В закладах загальної середньої освіти району діє широка мережа гуртків, яка складається із  21 гуртка та  охоплює різноманітні напрями позашкільної роботи.  Гуртковою роботою  охоплено 291чоловік, що складає 70% від загальної кількості дітей.

Учні активно працюють за завданнями обласного соціально-освітнього проекту «Кожна дитина має право»

В межах проекту проводяться різноманітні шкільні, районні заходи. Переможці районних конкурсів беруть участь в обласних, посідаючи призові місця.

Новий час вимагає нових підходів до організації навчально-виховної діяльності. Тому, всі керівники гурткової роботи  ведуть  активний пошук та впровадження нових форм і методів роботи с дітьми (проектні, квест- технології)  результатом  яких має бути формування високо адаптованої до змінних умов, творчої особистості, яка вміє аналізувати, приймати рішення, долати будь-які труднощі.

Наше завдання спільно з педагогами  – керівниками гуртків – забезпечити дітям та учнівській молоді району сприятливі умови для творчого, інтелектуального, духовного, фізичного, національно-патріотичного розвитку .

Графік

проведення заходів

у межах  обласної естафети закладів позашкільної освіти

«Позашкілля Сумщини – 49+» в закладах загальної середньої освіти району

Дата проведення

Місце проведення

Формат заходу

Відповідальні за проведення

11 березня

Покровська ЗОШ І-ІІст.

15.30

Конкурсний показ «Парад літературних героїв»

Керівник театрально-драматичного гуртка «Візоріум» Радченко В.І.

Грабовський НВК

14.30

Свято вишиванки «Вишийте, матусю,вишиванку»

 

Керівник гуртка «Мистецтво співу»

Лебедєва А.С.

Покровська ЗОШ

І-ІІст.

16.30

Краєзнавча вікторина «Історія мого села»

Керівник історико-краєзнавчого гуртка

Русінов С.М.

12 березня

Славгородська ЗОШ І-ІІІст15.10

Веб-квест «Ключ до знань»

Керівник гуртка «Інформаційні технології» Шумейко Ю.О.

Славгородська ЗОШ І-ІІІст 14.10

Інтерактивний калейдоскоп «Театр запрошує»

Керівник лялькового гуртка «Буратіно» Павлюченко Н.Є.

.

Ряснянський НВК

13.30

Турнір для знавців музичного мистецтва

Керівник гуртка

«Елегія» Герман Є.О.

.

Ряснянський НВК

15.30

Майстер-клас «Виготовленя весняної листівки»

Керівники гуртка

«Умілі руки» Низова Л.М.

13 березня

Мезенівський НВК

15.15

Виступ екологічної агітбригади «Знай, люби, бережи»

Керівник гуртка

«Географічне краєзнавство» Хімченко А.О.

Славгородська ЗОШ І-ІІІст.

15.20

Презентація Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»): показовий виступ рою «Вільні люди», презентація краєзнавчого лото «Козацька спадщина Сумщини», змагання з перетягування линви

Керівник гуртка  козацько-лицарського виховання «Джура»

Хрін Є.М.

Ряснянський НВК

15.30

Урок-презентація «Життя театр, а люди в нім актори»

Керівник драматичного гуртка Дунаєвська О.С.

Славгородська ЗОШ І-ІІІст.

15.20

Екологічний квест «Стежками природи»

 Керівник екологічного гуртка «Джерельце» Гнилокозова Л.Ф.

14 березня

Славгородська ЗОШ І-ІІІст.

14.20

КВК «Спадщина Сумщини» спільно з Мезенівським НВК

Керівник історико-краєзнавчого гуртка Муквич В.М.

Мезенівський НВК 12.20

Майстер-клас по виготовленню лепбука

Керівник гуртка паперопластики  Борщ Л.О.

Грабовський НВК

14.30

Флеш-моб «Я люблю Україну»

Керівник хореографічного гуртка «Етюд» Ушкалова В.М.

Ряснянський НВК

15.30

Презентація  проекту «Туристичними стежками рідного села»

Керівник гуртка «Географічне краєзнавство» Павлова Т.В.

Ряснянський НВК

16.00

Презентація-вікторина «Дивовижні рослини»

Керівник гуртка «Юні квітникарі»

Веремієнко В.І.

Мезенівський НВК 14.30

Подорож рідним краєм. Зустріч з краєзнавцями Славгородської ЗОШ І-ІІІст. Гра-конкурс «Планета –це ми»

Керівник гуртка

«Географічне краєзнавство» Хімченко А.О.

Покровська ЗОШ І-ІІст.

15.30

Змагання «Сильні, сміливі, спритні»

Керівник військово-патріотичного гуртка «Зірниця» Коваленко Р.Ю.

Ряснянський НВК

15.30

Змагання між групами з легкої атлетики

Керівник секції «Легка атлетика»

Горбач М.О.

15 березня

Палац культури Краснопільської ОТГ 1200  – 1500

Урочистості з нагоди передачі естафети «Позашкілля Сумщини -49+»:

Зустріч делегацій закладів освіти м.Суми.

Виставка та майстер-класи гуртків закладів позашкільної освіти Краснопільщини.

Урочиста передача естафети.

Святкова концертна програма

«На крилах творчості»

Керівництво ЦДЮТ

Керівники гуртків

Естафета «Позашкілля Сумщини
Естафета «Позашкілля Сумщини

Відправте коментарій on "Естафета «Позашкілля Сумщини – 49 +» крокує закладами загальної середньої освіти району"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*