«Ерудит»

«Ерудит»

Нещодавно у Краснопільському центрі дитячої та юнацької творчості відбулася конкурсно-пізнавальна програма «Ерудит». У цьому заході брали участь вихованці середньої вікової категорії . Ініціатор даної програми мала за мету прищеплення любові до поповнення знань у різноманітних галузях діяльності, внесення духу товариськості, суперництва у кмітливості, вмінні користуватися допомогою друзів, довіряти їм.

Інтелектуальне протиборство тривало впродовж трьох турів, де учасники відповідали на несподівані для себе запитання, у яких знадобилися міцні і ґрунтовні знання з основ наук, мистецтва, музики, тощо.

Переможців за результатами програми визначали журі у складі керівників гуртків Ю.О. Гусак, С.О.Лебеденко та вихованців гуртків ЦДЮТ Л.Капустіної та О.Осадчого.

Окрім задоволення від особистих інтелектуальних досягнень, конкурсанти отримали солодощі, а деякі з них ще й макети у вигляді символу мудрості та розважливості – сови, колір котрих визначав ступінь почесності у щаблях успішності виступу.

Найбільш активною та всебічно підготовленою до індивідуальної участі в змаганні знавців, за одностайним вердиктом журі, визнана вихованка гуртка образотворчого мистецтва» Аквамарин» – Валерія Катриченко.

 

Подібні дійства на межі шкільних навчальних дисциплін, мистецтва, науки – привносять сукупність новизни, допомагають дітям краще розуміти цей неповторний та непізнаний до кінця оточуючий світ.

С.Колесникова – керівник гуртка образотворчого мистецтва «Аквамарин» ЦДЮТ.

Відправте коментарій on "«Ерудит»"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*