«Діти – майбутнє України»

«Діти – майбутнє України»

На виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» у Краснопільському районному центрі  дитячої та юнацької творчості відбулося засідання круглого столу керівників гуртків  художньо-естетичного напряму з метою вирішення проблем  організації навчально-виховного процесу.

«У рамках виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА «Діти – майбутнє України» питання стану та розвитку позашкільної освіти є одним із найбільш пріоритетних у діяльності влади», − зазначив голова Краснопільсої районної державної адміністрації Микола ГУБА.

На початок навчального року гуртки художньо-естетичного циклу розпочали роботу на базі Краснопільського районного центру дитячої та юнацької творчості та більшості загальноосвітніх навчальних закладів району. У сільській місцевості позашкільною освітою охоплено 890 осіб, що становить 59%.

306 вихованців – діти з малозабезпечених, багатодітних сімей, діти-сироти та діти з прийомних сімей, діти з обмеженими фізичними можливостями.

На засіданні були розглянуті пріоритетні напрями діяльності гуртків і творчих об’єднань художньо-естетичного напряму. Організація навчально-виховного процесу на основі діяльнісного підходу та ігрової педагогіки, використання новітніх освітніх технологій, забезпечення творчої самореалізації дитини у навчально-творчій позашкільній діяльності. Організація змістовного дозвілля дітей, формування професійного самовизначення, превентивне виховання та формування навичок здорового способу життя, співпраця з батьками, дитячими та молодіжними громадськими організаціями щодо забезпечення умов для розвитку творчих здібностей дітей.

«Особлива увага Краснопільського районного центру дитячої та юнацької творчості приділяється організації дозвільно-просвітницької діяльності вихованців, проведенню районних та обласних масових заходів за рівнями виконавської майстерності  та шляхи активізації роботи щодо атестації творчих колективів району. Через емоційно привабливі, естетичні та інтелектуальні масові форми дозвільної діяльності стимулюється розвиток інтересів та талантів дітей», – підсумовуючи засідання круглого столу зазначила директор Краснопільського районного центру дитячої та юнацької творчості Тетяна ЛЕБЕДЕНКО.

Відправте коментарій on "«Діти – майбутнє України»"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*