ДЕНЬ ЗНАНЬ – З ПОДАРУНКАМИ

ДЕНЬ ЗНАНЬ – З ПОДАРУНКАМИ

Минулої неділі у загальноосвітніх школах Краснопільщини стартував новий навчальний рік.

Він традиційно розпочався  Днем знань. У освітянських закладах району сіло за парти понад 2600 учнів. 2014-1015 навчальний рік очікується напруженим, але цікавим і наповненим новим змістом, адже педагогам і їх вихованцям належить втілювати у життя нові Соціальні ініціативи Президента України В. Ф. Януковича та Державні стандарти початкової та базової освіти, що передбачають наблизити рівень навчання  до європейських стандартів .  – Районна влада і надалі дбатиме про розвиток матеріально-технічної бази освітніх закладів, створюватиме всі необхідні умови для навчання і виховання молоді, занять спортом, щоб ростити здорове майбутнє України, – підкреслив голова Краснопільської районної адміністрації Микола Губа.

На святі першого дзвоника у загальноосвітніх  школах Краснопільщини побували  і виступили з вітальними словами перед вчителями та учнями керівники району, начальники районних служб, депутати обласної та районної рад.

Не обійшлося у День знань без подарунків від держави, уряду, обласної і районної влади, місцевих територіальних громад, спонсорів. Зокрема, у рамках реалізації програми розвитку дитячо-юнацкого футболу на Краснопільщині футбольну форму і м’ячі отримали  учні Бранцівського, Запсільського, Тур’янського, Грабовського НВК, Краснопільської, Самотоївської, Славгородської, Хмелівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Покровської  ЗОШ І-ІІ ступенів та інших.

Відправте коментарій on "ДЕНЬ ЗНАНЬ – З ПОДАРУНКАМИ"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*