День туризму

День туризму

27 вересня  весь світ відзначив День туризму. Його метою  є пропаганда здорового способу життя та активного відпочинку, розвиток дружніх зв’язків між народами різних країн. Він покликаний привернути увагу міжнародної спільноти до важливості туризму в соціальному, економічному та культурному значенні. Цей  день  святкують щорічно в багатьох країнах. Досить видовищне воно в Іспанії, так як зародилося саме там.   Цього дня іспанці влаштовують костюмовані паради та спортивні змагання.

День туризму – свято кожного, хто хоч раз відчув себе мандрівником, покинувши  буденні турботи гайнув на берег річки, в ліс, у поле або в інші місця, якими так багатий наш край.

Не залишились осторонь  свята  юні туристи Краснопільської загальноосвітньої школи, які напередодні, в урочищі Бабачина, провели змагання з техніки пішохідного туризму. Перевірили  свою  швидкість та спритність, пригадали техніку в’язання туристичних вузлів, які є добрими «помічниками» в походах та мандрівках, вдосконалили навички подолання природних перешкод.

Свій майстер-клас в часі, так би мовити орієнтир до перемоги,  продемонстрували старші вихованці Дубина Є. та Коноваленко В., тож учням, що лише цієї осені поповнили лави юних туристів, було на кого рівнятися. Добрий результат показали гуртківці, які вже були призерами  ХІV районного туристичного зльоту. Наочно продемонстрували, що за рік тренувань навчилися злагоджено працювати в команді, допомагати один одному.

Неабиякі спортивні баталії розгорілися серед хлопців в особистому заліку під час проходження смуги перешкод, де ,здавалося, лідирував Новохатько І. Але впертість та жага до перемоги Краснянського Б., все ж допомогли хлопцю з кількох спроб покращити результат і впевнено посісти перше місце. Серед дівчат непоганий час подолання смуги показала Мигаль В., але, отримавши штрафний бал за технічну помилку, поступилася найвищим місцем п’єдесталу  Вакуленко М.

Відправте коментарій on "День туризму"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*