День фізичної культури та спорту в Краснопільському районі

День фізичної культури та спорту в Краснопільському районі

11 вересня 2015 року, на виконання Указу Президента України  від 26 червня 1994 року № 340 «Про день фізкультури і спорту»,  наказу начальника управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації від 18.08.2015 №279-ОД «Про відзначення Дня фізичної культури і спорту в області» в приміщенні Краснопільського центру дитячої та юнацької творчості відбулися святкові заходи з нагоди святкування Дня фізичної культури та спорту в Краснопільському районі.

Вже стало доброю традицією зустрічатися всім тим, хто займається фізичною культурою та спортом заради здоров’я.

На свято завітав голова Краснопільської районної державної адміністрації Ю.А. Яремчук та начальник відділу освіти, молоді та спорту І.М. Матлахов аби привітати вчителів фізичної культури, викладачів-тренерів Краснопільської дитячо-юнацької спортивної школи, ветеранів спорту. Ю.А. Яремчук у привітальному слові зауважив, що наша рідна Краснопільщина зростила немало відомих спортивних постатей, які відомі не лише на теренах району та області, але й в Україні та світі, побажав здібних вихованців, здоров’я, миру та злагоди в сім’ях. Також голова Краснопільської районної державної адміністрації вручив грамоти райдержадміністрації та районної ради вчителям фізичної культури за вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту І.М. Матлахов також привітав спортивну родину Краснопільського району зі святом, прозвітував про спортивні досягнення за останній рік та вручив сертифікати на придбання спортивного обладнання школам-переможцям та призерам ХХІІІ районних ігор школярі та подяки відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської районної державної адміністрації.

Також, до привітального слова приєднався і Краснопільський селищний голова І.П. Хомічов, який подарував новеньку волейбольну сітку та волейбольні м’ячі.

Фізична культура і спорт є запорукою здорової нації, адже спорт займає важливе місце в житті багатьох наших краснопільчан і кожне нове покоління, що зростає на нашій рідній землі, дає відомих людей, що входять в світову історію.

Відправте коментарій on "День фізичної культури та спорту в Краснопільському районі"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*